۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۵
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84213911
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات تیراندازی جام فجر خلخال پایان یافت

اردبیل _ ایرنا _ مسابقات تیرانداری به اهداف ثابت و پروازی جام فجر خلخال پس از سه روز رقابت تیراندازان در رشته‌های اهداف ثابت و پروازی به کار خود پایان داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات تیراندازی جام فجر این شهرستان با شرکت ۶۶ نفر از بانوان و آقایان در سه رشته تیراندازی به اهداف ثابت با تفنگ ، تپانچه و اهداف پروازی در ماده تراپ در سالن تیراندازی مجموعه ورزشی پوریای ولی و تفرجگاه اندبیل برگزار و ۱۵ نفر به عنوان نفرات برتر این مسابقات شناخته شدند.

سیدناصر میرمرسلی اظهارکرد: در مسابقات تیراندازی به اهداف ثابت بانوان خلخال که با شرکت ۱۵ تیرانداز برگزار شد، زهرا بدری ، سونیا جعفری و رقیه رجبی مقام اول تا سوم تیراندازی به اهداف ثابت با تفنگ را کسب کردند و در رشته تپانچه نیز رباب امیدی ، مهدیه محمدی و هانیه روحی موفق به کسب عناوین اول تا سوم این رشته شدند.

وی افزود: در مسابقات تیراندازی به اهداف ثابت مردان خلخال که در ۲ رشته تفنگ و تپانچه و با شرکت ۲۰ نفر در رده سنی آزاد برگزار شد، در رشته تفنگ احمد صفری ، سامان اسماعیل‌زاده و امیرمهدی عبداللهی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند و در رشته تپانچه نیز سیدعیسی کریم‌پور ، سید مصطفی مرادخانی و سیدمهدی سعیدی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان خلخال گفت: مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی جام فجر خلخال در ماده تراپ نیز با شرکت ۳۱ نفر در تفرجگاه اندبیل برگزار و محمد صدیق بدری ، قادر صدیق بدری و سیدمهدی مهدی‌پور عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: مسابقات تیراندازی امسال با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با همکاری ستاد قرارگاه زیستی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها