۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 84212865
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای  ۵۳۰ میلیارد ریال پروژه توسط شهرداری رفسنجان

کرمان - ایرنا - شهردار رفسنجان گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۱۰ پروژه با اعتبار بیش از ۵۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد یا عملیات اجرایی آن ها آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا ، محمد مختاری روز شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: شهرداری رفسنجان علاوه بر وظایف ذاتی خود در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با هدف توسعه شهر، در حوزه‌ های مختلف نیز فعالیت دارد.

وی افزود: افتتاح طرح بازآفرینی خیابان شهید ارجمندی به متراژ چهار هزارمترمربع با اعتباری بالغ بر۲۵ میلیارد ریال از طرح های شاخص شهرداری است؛ همچنین پارک های محله ای آفتاب و قیام نیز با مساحت بیش ازپنج هزار مترمربع و با هزینه ای بیش از ۱۵ میلیارد ریال نیز آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: همچنین اجرای عملیات پیاده رو سازی خیابان های ستارخان، کارگر شمالی، ابوذر و بسیج به متراژ ۳۵ هزار مترمربع از دیگر برنامه های افتتاحی شهرداری در دهه فجر امسال است.

مختاری تصریح کرد: همچنین در راستای نهضت آسفالت و تعویض آسفالت های تخریب شده هم می توان به خیابان های شهید نوری، جانبازان، بزرگراه قدس، بلوارهای هجرت و کارگر با متراژ بیش از ۴۵۰هزار مترمربع و با اعتباری بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال اشاره کرد که آسفالت آن ها طی سال جاری انجام شده است.

شهردار رفسنجان در ادامه گفت : همزمان با افتتاح پروژه های مذکور پروژه مخزن۲ هزار مترمکعبی ذخیره آب فضای سبز  با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

شهردار رفسنجان همچنین به تکمیل وتامین روشنایی معابر سطح شهر با هزینه بالغ بر ۷۰میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: پارک های محله ای  واقع در خیابان دکتر حسابی ؛  خیابان مصطفی خمینی ۵۵ و  حاشیه بلوار شهید مطهری که جمعا به متراژ ۷۵۰۰مترمربع و با هزینه ای بیش از ۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها