۱۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۶
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84212810
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات هوایی بین پیام البرز و کیش توسعه  می یابد

کرج- ایرنا - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز اعلام کرد که خدمات ترانزیت بار و مسافر بین مناطق ویژه اقتصادی پیام و کیش توسعه می یابد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام البرز ، نادر ثناگو مطلق در بازدید مدیر عامل کیش ایر از این فرودگاه افزود: به همین منظور طبق برنامه ریزی در آینده نزدیک از ظرفیت های موجود پیام و کیش برای جابه جایی مسافر و حمل بار بیشتر استفاده می شود.
وی  با اشاره به وجود هاب باری در منطقه آزاد کیش عنوان کرد: بر همین اساس و با توجه به ایجاد یک کریدور مناسب برای انتقال بار به تهران و البرز، این ظرفیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام وجود دارد که به عنوان این کریدور عمل کند.
ثناگو مطلق ادامه داد: همچنین با ایجاد این کریدور و تسهیلات لجستیکی موقعیت مناسبی برای تجار و صاحبان صنایع فراهم تا از این فرصت برای توسعه فعالیت های خود به خصوص در امر صادرات و واردات بهره گیرند.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه با اشاره به ظرفیت های موجود در این منطقه خاطر نشان کرد: این قابلیت در پیام وجود دارد که بتوان مسیرهای پروازی به دیگر نقاط کشور را در آن توسعه داد.

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ظرفیت های مهم اقتصادی و پروازی کشور محسوب می شود.

 فرودگاه پیام البرز در ۲ بخش باری و مسافری خدمات ارائه می کند ضمن اینکه تاکنون حدود ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی پیام مستقر شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha