۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در حوزه مدیریت شهری خمین هزینه شد

خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مدیریت شهری این شهرستان هزینه شد.

" ابوالفضل مرتضیان" در حاشیه بهره‌برداری از این طرح ها در گفت وگو با ایرنا افزود: ۲۰ طرح همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خمین بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی اضافه کرد: ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی این شهر از جمله طرح‌های افتتاحی است که در مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و در یک طبقه احداث شد.

مرتضیان افزود: ۶ میلیارد ریال برای احداث این ایستگاه آتش نشانی از محل اعتبارات شهرداری خمین هزینه شده است.

وی با اشاره به فاصله زیاد باغ رضوان تا شهر خمین و نبود سالن برگزاری مراسم در این محل گفت: با مشارکت یکی از خیران نیک اندیش شهرستان سالن چند منظوره به مساحت ۴۰۰ متر مربع احداث و تجهیز شد.

شهردار خمین، احداث معبر به طول ۱۴ متر در محله عباس آباد این شهر را به منظور دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از دیگر طرح‌های مدیریت شهری بیان کرد.

مرتضیان گفت: ۹۲ المان نوری با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بلوار شهدای دانشجوی این شهر نصب شد.

وی، رونمایی از تابلوی ورودی از مسیر الیگودرز - خمین را از دیگر طرح‌های بهره برداری شده در ایام الله دهه فجر در این شهر بیان کرد و گفت: برای ساخت و نصب این تابلو ۹۸۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

شهردار خمین گفت: عملیات اجرایی پیاده روز سازی و مناسب سازی بلوار شهید صدوقی به مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع، خیابان فرهنگسرا به مساحت چهار هزار و ۴۱۰ متر مربع، احداث محل برگزاری نماز میت به مساحت ۶۰۰ مترمربع، سالن ماشین آلات سنگین شهرداری به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع، زمین فوتبال در پارک بعثت، احداث پل بین میدان پرستار و بلوار بهشتی به طول ۴۰ متر همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خمین آغاز شد.

مرتضیان  با اشاره به آغاز طرح تفریحی ورزشی زیپ لاین در منطقه گردشگری بوجه خمین افزود: هشت میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل این طرح پیش بینی شده است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز در آیین بهره‌برداری از این طرح ها گفت: خمین از نظر جمعیت و شمار شهدا در جایگاه منتخب کشور است.
" علیرضا نظری " اظهار داشت: این جایگاه نشان دهنده ایمان، دلسوزی و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: برخلاف مشکلات و شرایط سخت اقتصادی، ملت پرافتخار ایران همواره پای آرمان‌های نظام اسلامی ایستاده اند.
نماینده مردم خمین در خانه ملت بیان کرد: بهره‌برداری از طرح‌های حوزه‌های مختلف در ایام الله دهه فجر خدمت نظام به مردم است.
نظری تاکید کرد: محور تلاش مسئولان کشور خدمت رسانی و جلب رضایت مردم است.
وی با اشاره به نقش مهم خیران در کشور گفت: ترویج فرهنگ وقف، بخشش و خدمات بهینه در جامعه ضروری است.

خمین در جنوب استان مرکزی ۷۶ هزار نفر جمعیت شهری دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها