۳۹۹ طرح تولیدی صنعتی استان تهران همزمان به بهره‌برداری رسید

تهران- ایرنا- ۳۹۹ طرح تولیدی صنعتی استان تهران با سرمایه‌گذاری بیش از پنج هزار و ۲۴۸ میلیارد تومان ظهر امروز /شنبه/ به صورت وبینار با حضور استاندار و جمعی از مدیران شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در حاشیه این وبینار به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح ها در ۱۵ شهرستان استان تهران اجرا شده است و برای ۱۰ هزار و ۵۸۹ نفر اشتغالزایی ایجاد می کند.

حشمت الله عسگری یادآورشد: ۱۷ مورد از این طرح ها با سرمایه گذاری ۱۰۸ میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان و اشتغالزایی ۳۸۸ نفر در قرچک به بهره برداری رسید.

وی اظهارداشت: ۱۹ طرح نیز با سرمایه گذاری ۳۵۲ میلیارد و ۴۳ میلیون تومان و اشتغالزایی ۴۲۱ نفر مربوط به شهرستان ورامین است.

معاون هماهنگی امور اقصادی استاندار تهران گفت: سهم فیروزکوه از طرح های صنعتی امروز به ۹ مورد با سرمایه گذاری ۱۳۹ میلیارد و ۹۸۴ میلیون تومان و اشتغالزایی ۳۴۲ نفر می رسد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان رباط کریم نیز ۴۴ طرح با سرمایه گذاری ۶۰۶ میلیارد و ۹۳ میلیون تومان بهره برداری شد که برای یک هزار و ۱۰۵ نفر اشتغال ایجاد می کند.

عسگری ادامه داد: در شهرستان پاکدشت ۸۰ طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۸۹۸ میلیارد و ۴۹۵ میلیون تومان و اشتغالزایی۲ هزار و ۷۲۸ نفر افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: شهرستان شهریار نیز امروز شاهد افتتاح ۱۸ طرح با سرمایه گذاری ۵۶۹ میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومان و اشتغالزایی ۴۳۵ نفر است.

وی اضافه کرد: ۱۰ طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۸۶ میلیارد و ۴۰۲ میلیون تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۷۴۶ نفر در اسلامشهر بهره برداری شد.

عسگری اعلام کرد: سهم شهرستان تهران از این تعداد طرح صنعتی به ۲۴ مورد با سرمایه گذاری ۷۳۱ میلیارد و ۱۷۶ میلیون تومان و اشتغالزایی ۷۹۶ نفر است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان کرد: در شهرستان ری نیز ۷۹ طرح با سرمایه گذاری یک هزار و ۱۴۹ میلیارد و ۸۹۵ مییون تومان و اشتغالزایی یک هزار و ۸۶۳ نفر به بهره برداری رسید.

وی افزود: در شهرستان پردیس سه طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۴۴ میلیارد و ۳۶۸ میلبون تومان و اشتغالزایی ۵۳ نفر افتتاح شد.

عسگری یادآورشد: ۲ طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان و اشتغالزایی ۴۳ نفر در پیشوا افتتاح شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: پنج طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۷۶ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان و اشتغالزایی ۱۱۷ نفر در دماوند به بهره برداری رسید.

وی اظهارداشت: چهار طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۲۷ میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان و اشتغالزایی ۳۶ نفر در شهرستان قدس افتتاح شد.

عسگری خاطرنشان کرد: در شهرستان ملارد نیز ۲۲ طرح صنعتی با ۲۴۱ میلیارد و ۸۷۱ میلیون تومان و اشتغالزایی ۴۸۶ نفر به بهره برداری رسید.

وی سهم شهرستان بهارستان از طرح های بهره برداری شده امروز را سه طرح با پنج میلیارد و ۳۹۸ میلیونن تومان و اشتغالزایی ۳۰ نفر اعلام کرد.

به گفته استاندار تهران، در دهه فجر امسال یک هزار و ۱۹۵ طرح با اعتبار ۱۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای بیش از ۲۱ هزار نفر در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =