زنوزی: خواسته های به حق هواداران محترم است

تبریز - ایرنا- مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور در واکنش به اجتماع اعتراضی امروز هواداران این تیم اعلام کرد به خواسته های به حق آنان احترام می گذارد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا زنوزی گفت: آنچه در این گفت‌وگو واضح و مبرهن بود، وجود دغدغه‌ مشترک اینجانب و هواداران پرشور و دلسوز تراکتور است.

وی افزود: تمامی نکته نظرات و دغدغه‌های مطرح شده در راستای رفع نواقص و تقویت تیم مورد تایید اینجانب است.

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به پایبندی خود بر اصل کوتاه کردن دست سوداگری در باشگاه، به مقابله و ایستادگی در برابر مغرضان تاکید کرد و هدف عده‌ای از اعتراض و غبارآلود کردن فضا را، بهره‌برداری شخصی و گروهی برای تحمیل بازیکن و مربی به تیم قلمداد کرد.

زنوزی ضمن ادای احترام به خواسته‌های به حق هواداران تراکتور، نسبت به رخنه کردن حاشیه به تیم و بروز تفرقه هشدار داد و به این نکته اشاره کرد که تقویت تیم برنامه قطعی باشگاه بوده و ربطی به اعتراض‌ها ندارد.

وی با اشاره به اتفاقات ابتدای فصل یادآوری کرد: مدیریت وقت برخلاف سیاست‌گذاری هیات مدیره، عملکرد قابل قبولی در نقل و انتقالات نداشت و برای نیم فصل دوم شخصا" وارد عمل شده و اقدامات لازم جهت تقویت تیم انجام خواهم داد.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور همچنین توهین و فحاشی برخی‌ها علیه خود و اطرافیانش را موجب دلسردی و ناامیدی قلمداد کرد و در پاسخ به این سوال که چرا تیم را تحویل نمی‌دهد، گفت: اگر خواست هواداران این است همین حالا تیم را به هر کسی که هوادار می‌خواهد تحویل می‌دهم.

وی یادآوری کرد: برخی از صفحات اینستاگرامی و کانال‌ها که منافع‌شان در تراکتور قطع شده، هر روز به خودم و خانواده‌ام در حال توهین و ناسزاگویی هستند؛ من اگر قرار بود در تراکتور هم هزینه کنم و هم خودم از بابت باخت‌هایش ناراحت‌تر از همه باشم و هم ناسزا بشنوم، شاید خودم به‌ دلیل‌ تعلق خاطری که به اکثریت هواداران دارم، این فضا را تحمل کنم، ولی اگر به خانواده‌ام کوچک‌ترین بی‌احترامی شود و آرامش آنها به مخاطره بیافتد، برایم قابل تحمل نیست و عطای این خدمت کردن را به لقایش می‌بخشم.

زنوزی اضافه کرد: من فقط به‌خاطر شادی و عشق این هوادارها این همه هزینه می‌کنم، پس این افراد نیز باید انصاف را رعایت کنند و دستمزد من را با این‌گونه برخوردهای زشت ندهند. چرا باید کسی به خودش اجازه بدهد و مزاحم خانواده من شود!؟

وی گفت: به بطور شفاف اعلام می‌ کنم اگر توهین و فحاشی در فضای هواداری قالب شود، سرانجامی جز کنارکشیدن بخش ‌خصوصی از تراکتور نخواهد بود، امّا از آنجایی که خود را نه مالک که هوادار تراکتور می‌دانم، به شرط حمایت و همراهی هواداران، تمامی توان خود برای تقویت و موفقیت تیم و شادی پرشورها به کار خواهم گرفت.

مالک باشگاه تراکتور ادامه داد: برخی‌ها صرفاٌ دنبال ایجاد حاشیه به  بهانه‌های واهی هستند که نمونه آن در خصوص اسپانسر است که در فضای مجازی عنوان می‌کنند که چرا باشگاه اسپانسر ندارد؛ به آن عده باید یادآور شد که باشگاه بارسلونا هم به مدت 30 سال اسپانسر نداشت.

وی گفت: گذشته از این موضوع، برای آنان بود یا نبود اسپانسر چه فرقی دارد؛ مگر وجود اسپانسر عایدی برایشان دارد و سودی نصیب‌شان می‌شود که این چنین سنگ نبود اسپانسر را به سینه می‌زنند؛ مگر وقتی اسپانسر نیست، از شخصی یا هواداران کمک مالی مطالبه می‌شود؛ چرا نگران اسپانسر هستند؛ مسلماً آن عده با این قبیل اقدامات هدفی جز ایجاد حاشیه ندارند. 

زنوزی با تاکید بر اینکه ابایی از بابت مخاطرات دفاع از حقوق پرشورها ندارد، گفت: در سال های گذشته بارها منافع باشگاه را به منافع شخصی خودم ترجیح داده‌ام و حتی در محاکم مختلف نیز پاسخگو بوده‌ام.

وی افزود: پر واضح است که تراکتور بیش از نیاز به بازیکن و مربی، به آرامش و اتحاد درونی و بیرونی نیاز دارد؛ سواستفاده گران که نیات آنان کم و بیش بر همگان مشخص است، همواره دغدغه‌ تامین منافع خود را داشته‌اند و موفقیت و اعتلای باشگاه تراکتور برای آنان محلی از اعراب ندارد.

وی ادامه داد: بنابراین تنها راه برون رفت از وضعیت فعلی و قرار گرفتن در مسیر موفقیت، حفظ اتحاد و آرامش است؛  به طور قطع مدیریت باشگاه نیز با قدرت تمام مشکلات موجود را برطرف و در راستای تامین خواسته‌های به حق هواداران گام برخواهد داشت.

امروز جمعی از هواداران تیم تراکتور در اعتراض به نتایج بازی های آن و نحوه مدیریت باشگاه مقابل بنیان دیزل تجمع کردند. 

تیم فوتبال تراکتور به عنوان یکی از تیم های پرطرفدار و مدعی لیک برتر فوتبال باشگاه های کشور در این فصل در بازی های خانگی نتایج ضعیفی گرفته است. 

این تیم که هواداران آن در ادبیات فوتبالی کشورمان به "پرشورها" معروف هستند، دیروز با باخت یک بر صفر مقابل پرسپولیس در بازی خانگی از رده چهارم به ششم جدول رده بندی سقوط کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =