تصادف مرگبار در شرق تهران

تهران_ ایرنا_ تصادف یک دستگاه خاور با خودرو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی منجر به کشته شدن یک دختر جوان و آسیب شدید یک پسر جوان شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۹:۲۳ امشب حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، مقابل شهرک شهید بهشتی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله آتش نشانان از دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک دستگاه خودروی ۲۰۶ با دو سرنشین به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی به شدت با یک خاور دارای بار نخاله برخورد کرده است.

وی اظهار داشت: خودروی خاور بر اثر این حادثه از مسیر اصلی منحرف و بعد از برخورد با گاردریل‌های کنار بزرگراه و تخریب بخشی از آن وارد شانه خاکی سمت راست شده و کاملا واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: در این حادثه راننده خاور آسیبی ندیده بود اما خودروی پژو ۲۰۶ دچار خسارت‌های زیادی شده بود و دو سرنشین آن که یک خانم ۲۰ ساله و یک آقای جوان ۲۴ ساله بود در داخل خودرو محبوس شده بودند.

وی افزود:« آتش نشانان با احتیاط هر دو نفر را از خودرو خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند که پس از معاینات مشخص شد که خانم جوان جان خود را از دست داده و مرد جوان به شدت دچار آسیب شده است.»

ملکی علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها