شهرداری ورامین تیم دوم لیگ برتر والیبال را متوقف کرد

تهران- ایرنا- تیم رده دوم لیگ برتر والیبال مقابل شهرداری ورامین شکست خورد و جایگاه خود را در جدول از دست داد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال ایران امروز (جمعه) با ۶ بازی به میزبانی تهران برگزار شد. در مسابقات عصر امروز تیم‌های شهرداری ورامین و فولاد سیرجان حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون تیم شهرداری ورامین با نتیجه سه بر ۲ مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی رسید. شهرداری ارومیه در ست‌های اول و سوم این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۳ و ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسید اما سه ست دوم، چهارم و پنجم را با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ واگذار کرد.

شهرداری ارومیه با این شکست، رتبه دوم جدول را از دست داد و با ۱۸ برد و ۵۴ امتیاز به مکان سوم سقوط کرد. شهرداری ورامین هم با ۱۲ برد و ۳۵ امتیاز در مکان پنجم ایستاد و صعود خود را به مرحله پلی‌آف قطعی کرد.

در مسابقه همزمان، تیم فولاد سیرجان با نتیجه سه بر یک تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه را شکست داد. شاگردان رضا تندروان در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ پیروز شدند و ست سوم را با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به حریف واگذار کردند.

فولاد سیرجان با این پیروزی و کسب ۱۹ برد و ۵۵ امتیاز، جای شهرداری ارومیه را در رده دوم جدول گرفت. آذرباتری هم با فقط ۲ برد و ۶ امتیاز قعرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر والیبال است.

نتایج هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبد ۳ - هورسان رامسر ۱

لبنیات هراز آمل ۲ - شهداب یزد ۳

راه‌یاب ملل کردستان ۱ - سایپا تهران ۳

سپاهان اصفهان ۳ - شهرداری قزوین صفر

شهرداری ورامین ۳ - شهرداری ارومیه ۲

فولاد سیرجان ۳ - آذرباتری ارومیه ۱

پیکان و خاتم اردکان در این هفته استراحت کردند.

جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته بیست و هفتم

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار ورزش