تیم فوتسال بانوان ملی حفاری برابر حریفش به برتری رسید

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر کشور در مصاف با حریف کرمانی خود به برتری رسید.

به گزارش ایرنا دیدار تیم‌های ملی حفاری و مس کرمان در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور جمعه در اهواز برگزار شد که در نهایت با برد چهار بر صفر ملی حفاری به پایان رسید.

فصل گذشته تیم ملی حفاری در مرحله گروهی به مقام اول رسید و با اقتدار به مرحله پلی آف صعود کرد. شیوع کرونا در کشور موجب شد تا این رقابت ها با تاخیر چند ماهه دنبال شود. ملی حفاری در مرحله پلی آف نتوانست موفق ظاهر شود و در نهایت عنوان سوم لیگ را کسب کرد.

تیم ملی حفاری هر سه بازی گذشته خود در لیگ امسال را با برد پشت سر گذاشت و بازیکنان این تیم در مصاف با مس از انگیزه بالایی برخوردار بودند تا روند صعودی خود را دنبال کنند.

در ابتدای نیمه اول ۲ تیم بازی پایاپایی ارائه دادند و موقعیت های اندکی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما بازیکنان حفاری رفته رفته توپ و میدان را در اختیار گرفته و ۲ بار دروازه حریف را باز کردند.

در نیمه دوم فشار حملات تیم ملی حفاری روی دروازه حریف بیشتر شد و چندین موقعیت خوب گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کردند که با به ثمر رساندن ۲ گل دیگر، تعداد گل های خود را به عدد چهار رساندند. 

تیم مس که نمی خواست بازنده این دیدار شود در اواخر نیمه دوم بارها به دروازه ملی حفاری نزدیک شد اما نتوانست قفل دروازه این تیم را باز کند. طاهره مهدی پور دروازه بان مستعد ملی حفاری در طول بازی چندین موقعیت گلزنی را از حریف گرفت.

در این دیدار مهسا کمالی، فاطمه پاپی،فهیمه زارعی و سحر پاپی گل های تیم ملی حفاری را به ثمر رساندند.

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی حفاری در پایان بازی جشن شادی گرفتند. تیم ملی حفاری اکنون با ۱۲ امتیاز در صدر جدول گروه الف مسابقات قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها