نماینده تبریز: مجلس توجه خاصی به اقشار آسیب‌پذیر دارد

تبریز - ایرنا - عضو هیئت رئیسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس توجه خاصی به اقشار آسیب‌پذیر دارد و در مصوبات خود آن را نشان داده است.

محمدحسین فرهنگی روز جمعه در چهارمین نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بسیار مهم و حساس مجموعه های این وزارتخانه در کشور اظهار کرد: در واقع حمایت از قشر کارگری، تولید کننده، صنعتگر و کارآفرین وظیفه همه مسوولان کشور است تا توسعه و پیشرفت دچار خلل نشود.  

وی یادآوری کرد: خدمات زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم به موثرترین اقشار جامعه ارائه می شود که بخشی مربوط به کارگران و کارکنان حوزه های مختلف است.  

فرهنگی افزود: پرحجم ترین منتفعان و مخاطبان، مربوط به مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و این وزارتخانه بیشترین ارتباط را با بیشتر اقشار جامعه داشته و خدمات قابل توجهی ارائه می کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: مجلس توجه خاصی به ماموریت‌های این مجموعه دارد و موارد مرتبط به لحاظ اهمیت و نقش و خدمات آنان به اقشار آسیب‌پذیر مورد تصویب نمایندگان قرار می‌گیرد.  

فرهنگی همچنین از تلاش های مجموعه مدیران ادارات و سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت در  شورای هماهنگی ادارات و سازمان های تابعه وزارت در استان به خاطر هم افزایی و هماهنگی مناسب قدردانی کرد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها