شهرداری ارومیه در یک بازی پرحاشیه به شهرداری ورامین باخت

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در دیداری پرحاشیه، مقابل شهرداری ورامین شکست خورد.

به گزارش ایرنا، تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین امروز، جمعه در هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور در سالن فدراسیون والیبال تهران به دیدار هم رفتند که در پایان تیم شهرداری ورامین در یک بازی نزدیک، سه بر ۲ به پیروزی دست یافت.

در این مسابقه شهرداری ارومیه در ست‌های اول و سوم با نتایج ۲۵ بر ۲۳ و ۲۷ بر ۲۵ حریف خود را شکست داد ولی در ست‌های دوم، چهارم و پنجم نماینده ورامین با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۳ پیروز و در نهایت بازی را به سود خود به پایان برد.

مهران فیض امامدوست، مسعود غلامی، فرهاد سال افزون، میثم صالحی، پوریا فیاضی، احد رضایی و محمدرضا حضرت‌پور ترکیب اولیه شهرداری ارومیه را در این بازی تشکیل می‌دادند.

در این دیدار که قضاوت آن را داود نافعی به کمک محمد عشق‌دوست برعهده داشتند، در ست پنجم و در امتیاز ۸ بر ۷ به سود نماینده ورامین، بازیکنان شهرداری ارومیه به داور اعتراض کردند و بعد از رای داور به نفع این تیم و ادامه اعتراضات در نهایت پوریا یلی بازیکن ارومیه از داور کارت قرمز گرفت و بازی برای دقایقی با وقفه همراه شد.

بعد از پایان وقفه و درخواست وقت استراحت، ۲ تیم با خطاهای پیاپی و سرویس‌های پراشتباه، چند امتیاز سرویس متوالی را از دست دادند.

شهرداری ارومیه با این باخت با ۱۸ برد، پنج شکست و ۵۴ امتیاز به رده سوم سقوط کرد و شهرداری ورامین با کسب دوازدهمین برد خود، صعودش به مرحله پلی‌آف را قطعی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها