سرمربی تیم فوتسال پارس آرا: تیم مس رفسنجان مقابل ما خشن بازی کرد

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز اعلام کرد: تیم مس رفسنجان که قهرمان فصل قبل لیگ است مقابل ما خشن بازی کرد.

ستاره زارع عصر جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مقابل این تیم که در خانه خودش  بازی می کرد، خوب کار کردیم و در حالی که نیمه نخست یک بر صفر از این تیم جلو بودیم در واپسین لحظات گل مساوی خوردیم.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم هم روی غافلگیری سه گل خوردیم و بازهم تلاش کردیم اما زورمان به تیم قهرمان نرسید و در نهایت چهار بر هفت مقابل میزبان شکست خوردیم.

زارع گفت: مرجان یوسفی ۳ گل به ثمر رساند و گل چهارم ما را پرستو کهن وارد دروازه حریف کرد.

انتقاد از فدراسیون فوتبال 

وی با انتقاد از فدراسیون فوتبال، افزود:تحت هر شرایطی اگر کولاک بیاید و یا کوه ریزش کند باید خودمان را به محل بازی برسانیم اما برای مسئولان برگزاری این مسابقات این شرایط وجود ندارد و ناظر بازی هم نتوانست خود را به رفسنجان برساند.

سرمربی تیم پارس آرا ادامه داد: نبودن ناظر بازی موجب شد روی عملکرد داوران تاثیر بگذارد و برای تیم میزبان که خیلی خشن بود اتفاقی رخ نداد.

زار ع اضافه کرد: هم اینک که لیگ پویایی و آن هم در شرایط کرونایی در حال برگزاری است باید افسوس خورد که عملکرد داوران روی بازی تاثیر گذار شده زیرا بیشتر داوران جوان و کم تجربه هستند هر چند در قضاوت ضعیف آنها عمدی در کار نیست.

امیدوار به آینده تیم 

سرمربی تیم پارس افزود : به تیمم خیلی امیدوارم  هستم زیرا بدون تمرین و بازی تدارکاتی این فصل را شروع کردیم و هفته به هفته وضعیت بازیکنان ما نیز بهتر خواهدشد.

با پایان یافتن هفته چهارم  این رقابت ها در گروه دوم تیم هیات خراسان رضوی صدرنشین است ، تیم پالایش نفت آبادان و پارس آرا  شیراز به ترتیب دوم و سوم هستند.

همچنین در این هفته تیم صنعت فجر شیراز دیگر نماینده فارس که در گروه اول قرار دارد، در رودان هرمزگان میهمان تیم هیات این شهرستان بود که با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد.

تیم های  سایپا تهران، ملی حفاری ایران، نامی نواصفهان، مس کرمان، پویندگان فجر شیراز ، شهروند ساری و هیات فوتبال رودان در گروه یک قرار دارند.
همچنین در گروه دوم هم مس رفسنجان قهرمان فصل گذشته، هیات فوتبال خراسان رضوی،  پالایش نفت آبادان، رهیاب تهران ، پارس آرا شیراز، هیات فوتبال اصفهان و کیمیای اسفراین حضور دارند.

در پایان مرحله گروهی این رقابت ها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود در نهایت از هر گروه ۲ تیم به دور بعد صعود خواهند کرد و در ادامه هم چهار تیم صعود کننده برای کسب عنوان قهرمانی به صورت رفت و برگشت باهم به رقابت می‌پردازند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها