۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 84212391
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتسال ملی‌حفاری برابر حریفش مغلوب شد

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال ملی حفاری در هفته اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر کشور در اهواز برابر حریف خود مغلوب شد.

به گزارش ایرنا تیم ملی حفاری جمعه در هفته اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور میزبان تیم فرش آرا در اهواز بود که این دیدار با برتری سه بر صفر فرش آرا به پایان رسید.

هر ۲ تیم فرش آرا و ملی حفاری در حالی به مصاف هم رفتند که به ترتیب در مکان‌های سوم و ششم جدول رده‌بندی گروه ب مسابقات لیگ برتر فوتسال قرار داشتند.

تیم فرش آرا در نیمه اول موقعیت‌هایی روی دروازه حریف خلق کرد و با استفاده از تجربه بازیکنانش موفق شد ۲ گل به حریف بزند، اما ملی حفاری نتوانست از اندک موقعیت های خود بهره لازم را ببرد.

در نیمه دوم بازیکنان فرش آرا باز هم برتری خود را به حریف دیکته کردند و گل سوم را به ثمر رساندند. تیم ملی حفاری در اواسط نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری توپ ها را به اوت زدند البته دروازه بان حریف چندین موقعیت گلزنی را از ملی حفاری گرفت.

حفاری که نمی خواست بازنده این دیدار خانگی شود در اواخر بازی سراسر حمله بود اما توپ های آنها راه به جایی نبرد.

بازی دور رفت این ۲ تیم با برتری پنج بر سه فرش آرا به پایان رسیده بود. ملی حفاری در این فصل تاکنون نتایج ضعیفی کسب کرده و این موضوع نارضایتی هوادارانش را به همراه داشته است.

تیم ملی حفاری که در دوره گذشته این مسابقات، مقام هشتم جدول لیگ برتر را کسب کرده بود، با این باخت چهار امتیازی شد و در مکان ششم جدول گروه ب مسابقات باقی ماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها