تیم‌های مشهد و اراک به دور پایانی لیگ برتر فوتسال نوجوانان راه یافتند

شاهرود - ایرنا - تیم های فوتسال نوجوانان استعدادهای درخشان مشهد و آتیه سازان شازند اراک با برتری در برابر رقبا به مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر کشور راه یافتند.

به گزارش ایرنا، در شب پایانی رقابت های لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور در گروه ۲ که جمعه شب در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار شد، تیم استعدادهای درخشان مشهد با برتری ۲ بر یک در برابر تیم امید جلین گرگان به دوره بعدی این رقابت ها صعود کرد.

تیم آتیه سازان شازند اراک هم توانست با نتیجه ۳ بر یک تیم منصوری شاد کاشان را شکست دهد تا دیگر تیم راه یافته به دور پایانی لیگ برتر نوجوانان کشور باشد.

رقابت تیم آراد شاهرود با تیم فراز صومعه سرای رشت هم با تساوی ۴ بر ۴ پایان یافت و با این نتیجه تیم میزبان نتوانست به دور بعد صعود کند.  

در پایان رقابت های این دوره از مسابقات تیم استعدادهای درخشان مشهد با پنج پیروزی و کسب ۱۵ امتیاز، تیم آتیه سازان شازند اراک با سه پیروزی و کسب ۹ امتیاز،تیم آراد شاهرود با ۲ پیروزی و یک تساوی و کسب هفت امتیاز، تیم فراز صومعه سرای رشت هم با یک پیروزی و سه تساوی و کسب ۶ امتیاز، تیم امید جلین گرگان با یک پیروزی و یک تساوی و کسب چهار امتیاز و تیم منصوری شاد کاشان با یک تساوی و یک امتیاز در رده نخست تا ششم قرار گرفتند.

تیم های مشهد و اراک در مرحله نهایی مسابقات نوجوانان با ۲ تیم صعود کرده از مسابقات گروه یک که در اصفهان برگزار می شود، رقابت های پایانی را برگزار خواهند کرد، همچنین تیم منصوری شاد کاشان به دسته پایین تر سقوط کرد.

در رقابت‌های گروه دوم لیگ برتر نوجوانان فوتسال کشور تیم های آراد شاهرود ، استعدادهای درخشان مشهد ، آتیه سازان شازند اراک ، امید جلین گرگان ، فراز صومعه سرای رشت و منصوری شاد کاشان حضور داشتند.

نوجوانان فوتسالیست کشور در ۲ گروه ۶ تیمی در شاهرود و اصفهان به مدت پنج روز با هم رقابت کردند.

مسابقات گروه دوم لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور از روز دوشنبه  تا جمعه ۱۷ بهمن در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها