جلالی: از عملکرد تک تک شاگردانم رضایت کامل دارم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من فکر می‌کنم تحول خوبی در تیم ما صورت گرفته و از نظر تاکتیکی عملکرد خوبی داشتیم و از تک تک شاگردانم رضایت دارم.

«مجید جلالی» پس از پایان بازی استقلال  نساجی مازندران که با شکست یک بر صفر تیمش به اتمام  رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بازی با استقلال برای اولین بار پنج بازیکن ما به زمین رفتند و من از عملکرد تمامی شاگردانم در این جدال رضایت کامل دارم.

سرمربی نساجی مازندران خاطرنشان کرد: آن چیزی که من را در این مسابقه ناراحت می‌کند همان یک شوتی که دریافت کردیم و منجر به گل خوردن تیم ما شد؛ این در حالی بود که در تمام ۹۰ دقیقه فرصتی در اختیار حریف قرار ندادیم.

جلالی تصریح کرد: قطعا نقاط ضعف خود را برطرف می‌کنیم و تلاشمان را به کار خواهیم بست تا در بازی‌های آینده نتایج بهتری را به دست آوریم.

وی تاکید کرد: من سعی کردم ظرفیت‌های نهفته‌ای را که نساجی در تیم‌های پایه دارد ببینیم و شناسایی کنم. امروز دیدید که سه نفر از بازیکنان پایه را بازی دادیم و این اتفاق خوبی است.

سرمربی نساجی مازندران در پایان گفت: من به بازیکنان تیم نساجی می‌گویم آینده از آن شماست و تلاش کنید تا به روزهای خوب برسید.

استقلال تهران با برتری یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر به صدرنشینی خود ادامه داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha