بازی مقابل سایپا تقابل تجربه و انگیزه بود

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان پس از شکست مقابل سایپای تهران گفت: این دیدار تقابل انگیزه و تجربه بود.

دیدار تیم‌های فوتسال بانوان نامی نو اصفهان و سایپاتهران از هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز جمعه در ورزشگاه امام علی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر شکست را پذیرا شد.

به گزارش ایرنا، مهناز آشتیانی سرمربی نامی نو پس از شکست  ۲ بر صفر تیمش در مقابل سایپا در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان در جمع خبرنگاران افزود: هر ۲ تیم بازی فنی و خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه تیم سایپا پر مهره بود و از بازیکنان با تجربه‌ای بهره می‌برد افزود: این دیدار تقابل انگیزه و تجربه بود که تیم سایپا پیروز میدان شد.

وی با بیان اینکه در دیدار امروز سه بازیکن زیر ۲۰ سال خود را در ترکیب تیم استفاده کردیم افزود: بازی باید مساوی می‌شد ولی با این حال روی اشتباه و نبود تمرکز بالا ۲ گل خوردیم.

سرمربی سایپا: بازی با نامی نو پایاپای بود

همچنین شهناز یاری سرمربی سایپا گفت: امروز بازی بسیار خوب، درگیرانه و پایاپایی را از هر۲ تیم شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم افزود: اگر از موقعیت‌های زیادی که خلق کردیم به درستی استفاده می کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی افزود: موقعیت گل چندانی به تیم نامی‌نو ندادیم و باید در خط حمله بیشتر روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم تا ایرادهای تیم را برای ادامه لیگ برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه در فوتسال بانوان به عقب برگشته‌ایم افزود: از کیفیت و سطح لیگ امسال رضایت ندارم چون سال‌ها برای اینکه سطح لیگ را افزایش دهیم زحمت می‌کشیم اما کیفیت را فدای کمیت کرده‌ایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها