تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان از سایپا تهران شکست خورد

اصفهان- ایرنا- تیم فوتسال بانوان نامی نو اصفهان عصر جمعه با نتیجه ۲ بر صفر ازسایپا تهران شکست خورد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتسال بانوان نامی نو اصفهان و سایپاتهران از هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان امروز جمعه در ورزشگاه امام علی اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر شکست را پذیرا شد.

در این دیدار تیم میهمان بازی را هجومی آغاز و چندین موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کرد که به تبدیل به گل نشد و در دقایقی نیز تیم نامی نو بازی را در اختیار گرفت و حملاتی روی دروازه حریف انجام داد  ولی سرانجام  این سایپا بود که در این بازی عملکرد بهتری داشت و توانست از موقعیت های خود بهتر بهره ببرد و ۲ گل به نامی نو بزند و پیروز میدان شود.

در این دیدار برای سایپا نسترن مقیمی و شهین افلاکی گلزنی کردند

برای نامی نو در این دیدار الهام عسگری، رؤیا حلاتی، مهشاد امیری، یلدا تاجیکی نژاد، مینا بیگی، مهناز علیزاده، فاطمه سهرابی، راحله رفیعی، نازنین استکی فر، مریم قائد امینی، مهدیه محمود نیا و شیرین اسماعیل با هدایت مهناز آشتیانی بازی کردند.

برای سایپا نیز فرزانه توسلی، ثمین ثابت کار، یاسمن پاکجو، شهین افلاکی، مهسا علی مدد، آرزو صرقیانی زاده، نسترن مقیمی، زهرا غریب، نسرین قمی، مهتاب بنایی، فاطمه تراهی و مارال ترکمان با سرمربی گری شهناز یاری به میدان رفتند.

این دیدار را فریبا کعبی، نسیم کیانی مقدم، سمیه پودینه و زینب بارانی با نظارت  لیلا مرادی قضاوت کردند.

دیگر تیم اصفهانی فوتسال بانوان هیات فوتبال نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر ازتیم پالایش نفت آبادان شکست خورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها