هفت نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در چرداول ایلام دستگیر شدند

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی چرداول گفت: شب گذشته هفت نفر از عاملان نزاع دسته جمعی در این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ مظفر مهدیخانی روز جمعه اظهار داشت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در باشگاه ورزشی محله زمان شهر آسمان آباد، بلافاصله ماموران انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد عده ای از جوانان به دلیل مسابقات ورزشی، اقدام به منازعه کرده اند که در اثر این درگیری ۲ نفر مصدوم شدند.

سرهنگ مهدیخانی ادامه داد: در جریان مداوای مصدومان در بیمارستان شهر سرابله، همراهان عاملان نزاع در محل بیمارستان، دوباره اقدام به منازعه کردند و بلافاصله از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه هم اکنون امنیت و آرامش در محل برقرار است ،گفت: با دستور ویژه فرمانده انتظامی استان و با هماهنگی مقام قضایی، دستگیری عاملان منازعه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مهدیخانی افزود: با نظارت میدانی فرمانده انتظامی استان و گسترش چتر اطلاعاتی با همکاری پلیس امنیت انتظامی استان هفت نفر از عاملان اصلی نزاع درگیری بیمارستان و باشگاه ورزشی شهر آسمان آباد، دستگیر و مقادیری آلات جرم از مخفیگاه آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی چرداول با بیان اینکه امنیت و آرامش خط قرمز پلیس است، افزود : متهمان و اقلام کشف شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها