جای تیمی از کرمانشاه در لیگ برتر فوتبال خالی است

کرمانشاه- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به علاقه‌مندی مردم کرمانشاه و استعدادهایی که در این استان وجود دارد جای یک تیم از کرمانشاه در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال خالی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مسعود سلطانی فر روز جمعه در حاشیه سفر به کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بازی های تیم شیرین فراز سابق در لیگ برتر و شور و شعفی که در میان مردم ورزش دوست کرمانشاه ایجاد کرده بود را به خاطر دارم.

وی گفت: این استعداد و ظرفیت در فوتبال استان کرمانشاه وجود دارد که در مسابقات لیگ برتر تیمی بومی داشته باشد.

سلطانی فر، همچنین در خصوص بازگشت دوباره راهیان کرمانشاه به لیگ دسته اول گفت: این موضوع جزو بحث های تخصصی فدراسیون فوتبال است و آنها مرجع رسیدگی به این مسئله هستند.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به طرح های افتتاحی امروز کرمانشاه گفت: پروژه های افتتاحی در مجموع حدود ۱۰۰ میلیارد تومان ارزش داشت که مطمئن هستم باعث رونق و توسعه هرچه بیشتر ورزش این استان خواهد شد.

وی گفت: افتتاح بزرگترین خانه جوان کشور و بزرگترین آکادمی پزشکی ورزشی غرب کشور در کرمانشاه بیانگر ظرفیت های خوب استان است که امیدوارم جوانان و ورزشکاران این دیار را بیش از پیش راضی نگه دارد.

سلطانی فر همچنین در خصوص زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال احداثی نیز گفت: با اقدام خیران نیک اندیش ورزش یار ۱۵ زمین چمن مورد افتتاح قرار گرفت تا سهم بسزایی در رشد استعداد و توانمندی جوانان کرمانشاه داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: در حالی که تا چهار سال قبل تنها ۳۱۱ زمین چمن مصنوعی در کشور وجود داشت امروز این رقم به حدود ۲ هزار زمین که عمدتا هم در مناطق روستایی و محروم و دورافتاده است، رسیده است که رشدی ۶۰۰ درصدی را نشان می دهد.

وی همچنین با اشاره به احداث خانه کبدی کرمانشاه گفت: این رشته ورزشی در استان طی سال های اخیر رشد قابل قبولی داشته است و افتتاح این خانه به تربیت قهرمانان بیشتر کمک شایانی خواهد کرد.

سلطانی فر در پایان گفت: تلاش می کنیم در ۶ ماه باقی مانده از عمر دولت دوازدهم پروژه های نیمه کاره ورزشی در استان کرمانشاه افتتاح و در اختیار مردم قرار گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها