تیم آلومینیوم اراک موقعیت‌های گل زنی زیادی مقابل سایپا داشت

اراک - ایرنا - مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: این تیم موقعیت‌های گل زنی زیادی را در بازی خانگی امروز مقابل تیم سایپا داشت که اغلب این فرصت‌ها در نیمه دوم رقابت بود.

«حمیدرضا عبداللهی» عصر جمعه در نشست خبری پس از دیدار با تیم سایپا در اراک افزود: تیم سایپا فراتر از آن چیزی که تصور می‌شد، بازی نکرد  و در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی پیش آمد و براساس برنامه‌ریزی خطیبی که روی نکات ضعف سایپا صورت گرفته، راحت می توانستیم سه گل بزنیم.

وی بیان کرد: در این بازی فشار روی بازیکنان آلومینیوم زیاد بود و استرس  اجازه نداد که موقعیت‌ها به گل تبدیل شود، گل «اسماعیل شریفات» سالم بود و خطایی نشد و باید فیلم بازی دیده شود، «جابر انصاری» موقعیت داشت و «میثم آقایی» هم  ۲ موقعیت گل داشت که اگر تبدیل به گل می شد شرایط متفاوت بود.

مربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: سایپا همانطور که تصور می شد یک بازی فیزیکی در وسط زمین انجام داد و به دنبال استفاده از ضد حمله‌ها و ضربات ایستگاهی بود.

عبداللهی اظهار داشت: از اول هفته گذشته روی این موضوع کار شده بود و یک بازی سخت داشتیم زیرا بیشتر بازیکنان سایپا بیش از ۲ سال است که با یکدیگر هستند و تفکر کادر فنی بر اساس بازی فیزیکی است و با این شیوه یقه تیم‌های بزرگ هم گرفته‌اند.

وی بیان کرد: تیم آلومینیوم اراک در کنترل ضد حمله‌ها موفق بود، در ضربات ایستگاهی  یک لحظه غفلت کردیم اما، به خاطر روح و روان بازیکنان آلومینیوم و به خواست خدا خیلی زود به بازی برگشتیم و توانستیم نتیجه را تساوی کنیم.

مربی تیم آلومینیوم اراک افزود: خدا رو شکر می‌کنم که بازی را واگذار نکردیم، بازیکنان آلومینیوم همدل بودند و با تمام وجود بازی کردند و جای تشکر دارد.

عبداللهی با انتقاد از برخی رفتارها از سوی تیم نیمکت نشین سایپا گفت: به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم با چنین نیمکتی همراه شویم، «ابراهیم صادقی» مرد اخلاق فوتبال ایران است همه به وفاداری او را می‌شناسند، رفتار نیمکت‌نشینان دور از شان جامعه ورزش بود و امروز خیلی شلوغ کردند.

وی تصریح کرد: نیکمت سایپا چند بازی است که رفتار همراه با توهین  برای حریفان دارد، شرایط جدولی سایپا قابل درک است اما توهین، بی‌احترامی و داوری را تحت فشار قرار دادن قابل درک نیست.

مربی تیم آلومینیوم اراک ادامه داد: نیمکت تیم آلومینیم هم اعتراض دارد اما، بی‌ادبی نمی کنیم برای تیمی مانند سایپا با سبقه اخلاق، برخی رفتارها در شان نیست، بی ادبی به سرمربی و نیمکت حریف خوب نیست و کمیته انظباطی و سازمان لیگ باید همانطور که شان داوران را مد نطر قرار دارند شان سرمربیان تیم ها و نیمکت ها را هم مدر نطر قرار دهند و سخت‌گیری کنند.

عبداللهی بیان کرد: تیم آلومینیوم اراک برای سال اولی است که وارد لیگ برتر فوتبال ایران شده و همین الان تیم فوتبال ایران باید برای تیم آلومینیوم اراک بلند شود و کف بزند.

وی اظهار داشت: تیم آلومینیوم اراک از نظر فنی، روح و روانی و ساختاری فراتر از ساختار خود است، بازیکنان آلومینیوم اراک قهرمانان استان مرکزی هستند و اگر بتوانیم در همین جایگاه جدول خود را حفظ کنیم که خیلی سخت است، از برخی تیم ها که فراتر از ما خرج کرده و از بازیکنان سابقه دار برخوردارند، اما در پایین تر از آلومینیوم قرار دارند و تنها یک بازی تا نیم فصل باقی مانده است.

مربی تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: زحمات زیادی برای رسیدن به این جایگاه کشیده شده اما نباید توقع نسبت به این تیم بالا رود، استرس روی بازیکنان زیاد است.

عبداللهی گفت: حمایت‌های مردم اراک از تیم آلومینیوم جای تقدیر دارد اما این تیم امسال می‌خواهد فقط در لیگ بماند و تا همین لحظه نیز پدیده لیگ فوتبال ایران است و تیم فوتبال ایران باید برای این تیم احترام قایل شود.

تیم آلومینیوم اراک تاکنون در رقابت های لیگ برتر چهار پیروزی، هفت تساوی و سه شکست در ۱۴ بازی به دست آورده  است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها