۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۶
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 84212293
۰ نفر

برچسب‌ها

نتیجه تساوی برای سایپا در خانه حریف راضی کننده است

اراک - ایرنا - سرمربی تیم سایپا گفت: نتیجه مساوی در خانه حریف و مقابل تیمی که در ۲ هفته پیروزی را در آغوش کشیده، راضی کننده بود.

«ابراهیم صادقی» عصر جمعه پس از دیدار با تیم آلومینیوم در جمع اصحاب رسانه در اراک، افزود: تیم آلومینیوم در هفته‌های اخیر ۲ تیم بزرگ را شکست داده بود و با روحیه بالایی بازی کرد و در مجموع بازی مناسبی را در مناطق مختلف زمین داشت. 

وی بیان کرد: سایپا در طول چهار هفته گذشته امروز بدترین بازی خود را اجرا کرد چراکه نتوانست خوب بازی کند اما، در روزی که بد بودیم می‌توانسیتم برنده بازی باشیم.

سرمربی تیم سایپا ادامه داد:  این تیم  نتوانست نکات تمرین شده خود را به خوبی ارایه دهد ام، ساختار دفاعی خوب بود و  دفاع مناسبی ارایه شد.

صادقی اظهار داشت: در ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم و موقیعت‌های خوبی ایجاد کردیم که در نهایت منجر به گل شد اما، آخر بازی روی بی‌تجربگی و یک خطای بی‌مورد،موقعیت گل به آلومینیوم داده شد.

وی عنوان کرد: داوری این دیدار با اقتدار کار کرد اما هر سوتی که زد آلومینیوم اعتراض داشت و می‌خواست تیم داوری را تحت تاثیر قرار دهد و این هم نوعی شگرد است اما مشکل داوری نبود.

سرمربی تیم سایپا افزود: رقابت در لیگ برتر خلیج فارس امسال سخت است، سه تیم پایین جدول، ۲ تیم بالای جدول و ۱۱ تیم در وسط جدول قرار دارند و امتیازها نزدیک است و نشان می‌دهد هر تیمی که بتواند تمرکز داشته باشد و کیفیت خود را در مدت زمان بیشتری حفط کند نتیجه بهتری کسب می‌کند.

تیم سایپا تاکنون در رقابت های فوتبال لیگ بیستم خلیج فارس سه برد، هشت تساوی و سه باخت داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها