۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۸
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84212281
۰ نفر

برچسب‌ها

مسابقات موتورسواری قهرمانی خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- مسابقات موتور اندرو قهرمانی خراسان رضوی و گرامیداشت دهه فجر روز جمعه در پیست مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

رییس روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: در این مسابقات ۶۵ موتورسوار از شهرستانهای مشهد، تایباد، تربت حیدریه، درگز، نیشابور و فریمان با هم رقابت و در رده بندی تیمی این مسابقات مشهد، نیشابور و تربت حیدریه مقام اول تا سوم را کسب کردند.

حمید مهدی‌زاده افزود: در بخش انفرادی هم در کلاس C۱ افشین اشرافیان، مجتبی کدخدایی و رضا عظیمی، در کلاسC۲ محمد پورکت داد، امین چوبدار و محمد امامیان و در کلاسC۳، رسول نصری، امیر محبت دار و سجاد رضوی اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در کلاس آزاد، مجید رمضانیان، مصطفی صاحب پور و رضا جابری مقام اول تا سوم را به دست آوردند. در کلاس پیشکسوتان هم محسن علیزاده، رستم مصطفایی و رضا مودب بر روی سکو ایستادند. در کلاس تریل ایرانی هم سیدحسین برومند، علی صادقی و وحید یزدان‌پور مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.
مسوول روابط عمومی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: در کلاس کراس٢٥٠ سی سی، علی زاهدی، محمد صفار و امیرحسین قرایی، در کلاس کراس ٤٥٠ سی سی، علی برزوزاده، شعیب رجبعلی زاده، علیرضا سهیلی و در کلاسATV علی رمضانی، سعید هاشمی و محمد دلشاد و در کلاس سوپر اندورو، علی برزوزاده، محمد پورکت داد و رسول نصری به مقام اول تا سوم دست یافتند.

مهدی زاده افزود: با برگزاری مسابقات امروز، پیست حرفه‌ای موتور کراس و اندرو در مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) نیز با حضور مسوولان ورزشی استان به بهره برداری رسید.

هزار و ۷۴ موتورسوار و اتومبیلران سازماندهی شده و ۹۵ داور و ۲۴ مربی این رشته‌ها در خراسان رضوی فعالیت دارند.


 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها