۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۱
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 84212274
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس پایان یافت

گنبدکاووس - ایرنا - روز دوم و پایانی هفته یازدهم مسابقات کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۶۰ راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در ۶ دور به مسافت هزار، هزار و ۴۵۰، هزار و ۵۵۰ متر و هزار و ۶۰۰ متر عصر امروز جمعه بدون حضور تماشاگر در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی هیات سوارکاری گنبدکاووس، در دور اول روز دوم هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس، اسب‌های بیش از سه سال نژاد ترکمن کلاس چهار به مسافت هزار و ۶۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب "قزم گل کلاته"، زودتر از دیگر اسب‌ها از خط پایان عبور کرد و اول شد و اسب‌های "ساریه" و "طاغن بای" به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم که به مسافت هزار متر ویژه اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد (maiden) برگزار شد، اسب "لالاهج" اول شد و اسب‌های "بلک وینر" و "دینامیت" به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون (maiden) و به مسافت هزار متر برگزار شد که در پایان اسب "رونیا" با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب‌های "پینار" و "بلک برد" به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در دور چهارم روز دوم هفته یازدهم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس که به مسافت هزار و ۴۵۰ متر و ویژه اسب‌های بیش از سه سال نژاد دوخون کلاس سه برگزار شد، اسب "کابوی" سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب‌های "جولگا" و "جنتلمن" به ترتیب مقام‌ دوم و سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم این مسابقات اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد کلاس ۶ به مسافت هزار و ۴۵۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب "مون راکت" اول شد و اسب‌های "نمسیس" و "راکت من" به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور ششم و پایانی روز دوم مسابقات هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس میان اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون کلاس پنج به مسافت هزار و ۵۵۰ متر برگزار شد که اسب "مارکوس" زودتر از بقیه به خط پایان رسید و اول شد و اسب‌های "حکیم" و "تارلان" به ترتیب دوم و سوم شدند.

برگزار کنندگان روز دوم و پایانی هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس یک میلیارد و ۳۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های اول تا سوم پرداخت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها