۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 1239
کد خبر: 84212273
۰ نفر

برچسب‌ها

صنعت‌نفت آبادان برابر فولاد خوزستان متوقف شد

آبادان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از هفته چهاردهم لیگ برتر کشور برابر میهمانش فولاد خوزستان متوقف شد.

به گزارش ایرنا این دیدار عصر جمعه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان ۲ تیم به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت دادند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که برای حفظ رده دوم جدول نیاز به سه امتیاز این دیدار داشت بازی را بهتر از فولاد آغاز کرد ولی بازی حساب شده فولادی ها اجازه نداد میزبانش فشار چندانی را وارد کند.

تنها موقعیت جدی نیمه اول برای صنعت نفت روی اشتباه خط دفاعی فولاد به دست آمد که ضربه حسن بیت ‌سعید با واکنش تماشایی محسن فروزان به کرنر فرستاده شد.

نیمه دوم با شروع تهاجمی تیم صنعت نفت آبادان آغاز شد و این تیم با فشار بر روی دروازه فولاد سعی در رسیدن به گل داشت.

در دقیقه ۶۴ ارسال توپ حسن بیت سعید از سمت چپ با ضربه سر رضا خالقی فر به گوشه دروازه فروزان رفت تا صنعت نفت با یک گل پیش افتد.

جواد نکونام که نمی خواست بازنده این دیدار باشد با آوردن محمدرضا عباسی و شروین بزرگ آهنگ تیم خود را هجومی کرد.

در دقیقه ۷۳ فرشاد احمدزاده توپ را با سر جلوی پای موسی کولی بالی قرار داد، این مدافع بلندقامت هم از موقعیت نهایت استفاده را کرد و با یک ضربه دقیق بازی را به تساوی کشاند. 

تیم صنعت نفت در این دیدار با ترکیب حامد فلاح زاده، محمد طیبی، محمد اهل شاخه، عبدالله ناصری، محمدرضا غبیشاوی(۷۴ - علی آل کثیر)، محمود مطلق زاده(۹۰ - امید حامدی فر)، مهدی حنفی(۷۴ - حسین زواری)، حسن بیت سعید، حکیم نصاری(۷۹ - احمد شریعت زاده)، رضا خالقی‌فر(۹۰ - حسین فرهادی)، طالب ریکانی به میدان رفت.

فولاد خوزستان نیز با ترکیب محسن فروزان، وحید درحیدیه، موسی کولیبالی، مهران موسوی(۴۷ - عارف آقاسی)، صالح حردانی، محمد آبشک، محمد نیک نفس(۸۸ - محمد میری)، پاتوسی(۷۰ - شروین بزرگ)، محمد قاسمی‌نژاد، فرشاد احمدزاده، لوسیانو پریرا( ۷۰- محمدرضا عباسی) وارد میدان شد.

عبدالنبی پورخلف به کمک‌های حسن ظهیری و رحیم حاجی‌پور قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

موسی کولی بالی، وحید حیدریه و صالح حردانی از تیم فولاد خوزستان و طالب ریکانی از تیم صنعت نفت آبادان در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این تساوی ۲۳ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر قرار گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها