تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت برابر دخانیات گیلان پیروز شد

رشت - ایرنا - تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت در جریان مسابقات لیگ برتر نوجوانان گیلان مقابل تیم دخانیات پیروز شد.

در جریان این دیدار که از هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان و بین دو تیم همشهری سپیدورد و دخانیات گیلان در رشت برگزار شد، تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود با نتیجه ۲ بر صفر برابر حریف خود به برتری دست یافت.

در این مسابقه تیم فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت برتر از دخانیات گیلان ظاهر شد و با به ثمر رساندن ۲ گل در این دیدار، اولین پیروزی خود در لیگ برتر نوجوانان گیلان را جشن گرفت و از سوی دیگر اولین شکست را به تیم دخانیات گیلان تحمیل کرد.

در سایر دیدارهای انجام شده از هفته دوم این رقابت ها که با بازی های پرگلی همراه بود، تیم  فوتبال نوجوانان فراز لاهیجان با نتیجه سه بر صفر برابر تیم آینده سازان سیاهکل به برتری رسید و تیم های فوتبال نوجوانان صنعت چای رودسر و فرهنگ ایثار آستارا  به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

همچنین در دیگر بازی های انجام شده، تیم فوتبال نوجوانان الماس اسالم تالش در پرگل ترین بازی این هفته با نتیجه هفت بر صفر برابر کشاورز املش به برتری رسید،  تیم فوتبال نوجوانان شهرداری فومن با نتیجه ۲ بر صفر بنیادکار پره سر را مغلوب کرد و بازی تیمهای فوتبال نوجوانان مهرآوش بندرانزلی و شهرداری خمام با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در جدول رده بندی این رقابت ها و تا پایان هفته دوم، تیم فوتبال نوجوانان الماس اسالم تالش با کسب ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار دارد، شهرداری فومن نیز با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم قرار دارد، تیم های فوتبال نوجوانان سپیدرود رشت و فرهنگ ایثار آستارا نیز با کسب چهار امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان ۱۲ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر این مسابقات در رقابت های کشوری نوجوانان حضور خواهد یافت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =