امام جمعه الیگودرز: انقلاب اسلامی به مردم ایران عزت داد

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه الیگودرز گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار و چشمگیر داشت و به مردم ایران عزت و قدرت داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در الیگودرز حجت الاسلام مهدی سرلک در خطبه دوم به دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی با عزت و سرافرازی وارد بهار ۴۳ سال خود شد و این در حالی است که دشمنان قسم خورده اذعان داشتند که انقلاب اسلامی ایران چهل سالگی خود را نخواهد دید و امروز در همه دنیا شاهدیم که انقلاب شکوهمند اسلامی ما در حالی وارد بهار  ۴۳ خودش شده که در اوج سختگیری، فشارها و تحریم ها همچنان با قوت و قدرت و با روسفیدی به راه نورانی خود ادامه خواهد داد.

وی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده ما از عرصه های سیاسی با ذلت و خواری رانده شدند و به دست مردم خود به زباله دان تاریخ رفتند.

حجت الاسلام سرلک بیان کرد: دستاوردهای انقلاب در عرصه های سیاسی، فرهنگی، علمی، آموزشی و خدمت رسانی بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

امام جمعه الیگودرز اضافه کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بصورت خودرویی و موتوری خواهد بود، علاوه بر ادارات و دستگاهای اجرایی،  مردم شهرستان الیگودرز نیز به همراه خانواده در این مراسم حضور داشته باشند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی از روز اول تکیه اش بر نیروی جوان بود، نمونه آن جنگ تحمیلی است که توسط جوانان اداره شد، هدف درگام دوم انقلاب روی کارآمدن یک دولت جوان انقلابی است.

حجت الاسلام سرلک در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری مردم و تلاش مسوولان در کاهش بیماری کرونا و زرد شدن وضعیت شهرستان گفت: استدعا دارم همچنان پروتکل های بهداشتی توسط عموم مردم شهرستان رعایت شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =