خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا آزمون استخدامی علوم پزشکی آغاز شد

تهران - ایرنا - سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی باید از امروز (جمعه) فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل کنند.

به گزارش ایرنا و براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند) باید در سایت سازمان سنجش (sanjesh.org) فرم خود اظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری کنند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون داوطلبان مبتلا به کرونا را در بیمارستان یا در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین می‌کند و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان اطلاع می‌دهد.

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات در این اطلاعیه از روز جمعه ۱۷ بهمن ماه تا پایان روز شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ اعلام شده است.

سازمان سنجش در این اطلاعیه تاکید کرده است: پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد. متقاضیانی که این فرم را تکمیل کنند، براساس دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های تعیین شده در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۱۳۹۹ روز جمعه ۲۴ بهمن برگزار می شود.

داوطلبان از ۱۶ تا ۲۶ دی ماه برای ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور اقدام کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha