رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی  تبعیت از ولایت فقیه است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه بیله‌سوار گفت: انقلاب اسلامی ایران بی‌نظیرترین انقلاب جهان است و رمز پیروزی و ماندگاری آن تبعیت از ولایت فقیه می‌باشد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه  بیله‌سوار با بیان اینکه یکی از رموز پیروزی و ماندگاری این انقلاب، تبعیت از ولایت فقیه است، افزود: امنیت و اقتدار ، بزرگترین و ارزشمندترین شاخص انقلاب است و پیشرفت در حوزه‌های سلامت، نظامی، علمی و صنایع نیز از دیگر شاخص‌های انقلاب است که دشمنان نظام نیز به آن اعتراف می‌کنند.

وی با تاکید براینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در عمل حفظ شود، بیان کرد: حفاظت از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی وظیفه دینی و ملی است و همه در این زمینه مسئولیت داریم.

حجت‌الاسلام عزیزی ادامه داد: برای انقلاب سرمایه‌گذاری بسیاری شده و این انقلاب برای ما ارزان بدست نیامده و خیلی‌ها در راه انقلاب فدا شده‌اند و به همین خاطر انقلاب این گونه از خود اقتدار نشان می‌دهد.

امام جمعه بیله‌سوار به دستاوردهای دولت در دهه فجر در این شهرستان اشاره کرد و افزود: افتتاح طرح‌های برق ، گاز ، بهداشت و سلامت، کتابخانه ، طرح‌های روستایی و چندین طرح اقتصادی و کشاورزی همه با تلاش و همت مسئولان در این شرایط سخت و تحریم انجام شده است و باید به دید مثبت به این اقدامات نگاه کرد.

شهرستان بیله‌سوار در شمال استان اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =