امام جمعه موقت شاهرود: ۲۲ بهمن از حوادث شکوهمند تاریخ بشریت است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در۲۲ بهمن ۵۷ یکی از حوادث شکوهمند ماندگار در تاریخ بشریت است.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این شهر که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا برگزار شد، افزود: پیروزی انقلاب اسلامی و بر روی کار آمدن حکومت اسلامی  در ایران  با رهبری مجاهدی عالم  ثبت شد.

وی افزود: در ۱۹ بهمن سال ۵۷ نیز همافران ارتش با بیعت  خود با امام راحل حرکت ماندگاری کردند. 

رییس دفتر عقیدتی و سیاسی ستاد فرماندهی  کل قوا ادامه داد: در آن زمان حکومت پهلوی بر این باور بود که ارتش سلطنت طلب است  و همافران نیروی هوایی ارتش با این بیعت تاریخی آن را برهم زدند.

 وی با بیان اینکه ذات آمریکا اصلاح پذیر نیست ، افزود : بنابه گفته رهبر معظم انقلاب بازگشت به برجام  با رفع کامل تحریم ها امکانپذیر است. 

امام جمعه  موقت شاهرود  گفت:زندگی حضرت زهرا (س) در اوج زهد و دوری از حرام الگویی برای همه مسلمانان است. 

رییس دفتر عقیدتی و سیاسی ستاد فرماندهی کل قوا ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو مردم با دقت کامل فردی انقلابی و ارزشی را برای فایق آمدن بر مشکلات انتخاب کنند.

در این هفته به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه دو از گلزار شهدای شاهرود تا گلزار شهدای گمنام این شهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا بین نیروهای مسلح شاهرود برگزار و با اهدای لوح از آنها تقدیر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha