برخی افراد می‌خواهند با گران‌فروشی مردم را از انقلاب مایوس کنند

گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت که برخی افراد با اقداماتی مانند احتکار و گران‌فروشی می‌خواهند مردم را از انقلاب پشیمان و مایوس کنند که برای جلوگیری از به ثمر نشستن این توطئه‌ها مسوولان باید بیشتر از قبل به فکر حل مشکل گرانی اجناس و معیشت باشند.

حجت‌الاسلام قاسم لیوانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار داشت: مسوولان باید با عوامل ایجاد این پشیمانی‌ها، ناامیدی، اضطراب و ناراحتی در جامعه برخورد کرده و علاوه بر آن اقدامات خود را شفاف‌سازی کنند.

وی به پیروزی انقلاب اسلامی و ضرورت معرفی بیشتر شهدا و مبارزان انقلاب اشاره کرد و گفت: رسانه‌های همسو با نظام، انقلاب و اسلام باید نسبت به مولفه‌های انقلاب حساس بوده و از هیچ کوششی برای معرفی آنان دریغ نکنند.

امام جمعه موقت گرگان ادامه داد: متاسفانه برخی رسانه‌ها عملکرد مسوولان و نظام را بدون دلیل و مدرک زیرسوال برده و برای خارج کردن رقیب از دنیای سیاست دست به هر کار می زنند.

حجت الاسلام لیوانی گفت: بر خلاف سال های اولیه انقلاب، نمود برخی ارزش ها در کشور طی سال های اخیر کمرنگ شده که باید تلاش کرد فرهنگ اتحاد، انسجام، همکاری و مشارکت که در سال های اول پیروزی انقلاب در کشور جریان داشت بار دیگر به باور عمومی تبدیل شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =