برخی افراد می‌خواهند با گران‌فروشی مردم را از انقلاب مایوس کنند

گرگان - ایرنا - امام جمعه موقت گرگان گفت که برخی افراد با اقداماتی مانند احتکار و گران‌فروشی می‌خواهند مردم را از انقلاب پشیمان و مایوس کنند که برای جلوگیری از به ثمر نشستن این توطئه‌ها مسوولان باید بیشتر از قبل به فکر حل مشکل گرانی اجناس و معیشت باشند.

حجت‌الاسلام قاسم لیوانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گرگان اظهار داشت: مسوولان باید با عوامل ایجاد این پشیمانی‌ها، ناامیدی، اضطراب و ناراحتی در جامعه برخورد کرده و علاوه بر آن اقدامات خود را شفاف‌سازی کنند.

وی به پیروزی انقلاب اسلامی و ضرورت معرفی بیشتر شهدا و مبارزان انقلاب اشاره کرد و گفت: رسانه‌های همسو با نظام، انقلاب و اسلام باید نسبت به مولفه‌های انقلاب حساس بوده و از هیچ کوششی برای معرفی آنان دریغ نکنند.

امام جمعه موقت گرگان ادامه داد: متاسفانه برخی رسانه‌ها عملکرد مسوولان و نظام را بدون دلیل و مدرک زیرسوال برده و برای خارج کردن رقیب از دنیای سیاست دست به هر کار می زنند.

حجت الاسلام لیوانی گفت: بر خلاف سال های اولیه انقلاب، نمود برخی ارزش ها در کشور طی سال های اخیر کمرنگ شده که باید تلاش کرد فرهنگ اتحاد، انسجام، همکاری و مشارکت که در سال های اول پیروزی انقلاب در کشور جریان داشت بار دیگر به باور عمومی تبدیل شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها