خدمات کادر درمان یادآور رشادت رزمندگان دفاع مقدس است

مهاباد- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: خدمات شبانه روزی کادر درمانی در جریان شیوع ویروس کرونا یادآور رشادت و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش ایرنا، محمدمهدی شهریاری روز جمعه در جریان سفر به شهرستان مرزی سردشت در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت "سامان قادری"، تکریم از شهدای مدافع سلامت را ادای احترام به مقام شامخ شهیدان توصیف و اظهار داشت: کادر درمانی با رشادت خود در کنار همدلی و انسجام  بین دولتمردان و اقشار مختلف مردم، یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و جانفشانی ها رزمندگان اسلام را در اذهان تداعی می کنند.

وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا کادر درمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار گرفته و تعداد زیادی از آنها در راه خدمت به مردم به فیض شهادت نائل آمدند افزود: کادر درمان هم در هشت سال دفاع مقدس و هم در طول یکسال اخیر در مقابله با کرونا نشان دادند برای انجام تعهدات انسانی خویش در هر شرایطی در خط مقدم حضور دارند.

استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد: ایثارگری و فداکاری کادر درمان در روزهای شیوع بیماری منحوس کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست و همچنان جهادگرانه برای خدمت به بیماران در بیمارستان ها شبانه روز در حال خدمت هستند.

شهریاری، با قدردانی از ایثار و فداکاری شهید سامان قادری و دیگر تلاشگران این عرصه ابراز امیدواری کرد که با تلاش بی وقفه کادر درمان و رعایت شیوه نامه های بهداشتی تو سط مردم هرچه زودتر شاهد کاهش شیوع بیماری و از بین رفتن آن باشیم.

"سامان قادری" پرستار بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت بود که بعد از ۱۰ روز تحمل بیماری کویید - ۱۹ در یازدهم آبان ماه سالجاری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

استاندار اذربایجان غربی در ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با حضور در این شهرستان مرزی ۱۱ طرح عمرانی، اشتغالزایی و خدماتی را با هزینه ۴۶۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح کرد.

شهرستان سردشت با جمعیت ۱۲۰ هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و دارای سه بخش ربط، وزینه و مرکزی با ۶ دهستان و ۲۷۰ روستا است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها