تمرین و ریکاوری پرسپولیس‌ها در غیاب کنعانی‌زادگان

تهران - ایرنا - تمرین روز جمعه سرخپوشان پایتخت که در عزای مهرداد میناوند و علی انصاریان، رخت سیاه بر تن کرده‌اند، مثل هفته‌های گذشته در دو گروه برگزار شد و تنها غایب این تمرینات مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس بود.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز گذشته(پنجشنبه) در  تبریز با گل سیدجلال حسینی بر اتیم تراکتور این شهر غلبه کرد تا با 21 امتیاز به جمع مدعیان برسد. 

بازیکنان اصلی که در دیدار مقابل تراکتور به میدان رفته و زمینه‌ساز پیروزی مهم در هفته چهاردهم لیگ برتر شدند، به کمپ شهید کاظمی رفتند تا زیر نظر بدنساز تیم، تمرینات ریکاوری را پشت سر بگذارند.

سایر بازیکنان نیز در زمین پژوهشگاه حاضر شدند. آنها حدود ۷۵ دقیقه تمرین پرفشار تحت نظر همه اعضای کادرفنی را انجام دادند که آیتم‌هایی مثل پاسکاری‌های کوتاه، حرکات ترکیبی، پاسکاری تحت فشار، مینی فوتبال و ... بخش‌های مختلف تمرین بازیکنان را تشکیل می‌داد.

تنها غایب تمرین، محمدحسین کنعانی‌زادگان است. این بازیکن که در دیدار مقابل فولاد خوزستان دچار مصدومیت شد، همچنان با کادرپزشکی تمریناتش را دنبال می کند تا به شرایط بازی و تمرینات گروهی برسد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =