امام جمعه نورآباد: دولت و مجلس در کنار هم مشکلات کشور را برطرف کنند

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه نورآباد گفت: دولت و مجلس اختلاف نظرهای سیاسی را کنار گذاشته و در کنار هم مشکلات کشور و جامعه را برطرف کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدیوسف خانی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه دلفان اظهار داشت: نسخه های غربی چون گروه ویژه اقدامات مالی FATF همانند برجام هیچ منفعتی برای کشور ندارد.

وی افزود: بهترین راه برون‌رفت از تحریم دشمنان و مشکلات امروز مملکت پیروی از فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری  است.

امام جمعه نورآباد بیان کرد: علاج مشکلات اقتصادی در داخل است که باید از ظرفیت و استعداد ملی نهایت استفاده درست را انجام بدهند.

حجت الاسلام خانی اضافه کرد: فشارحداکثری و تحریم های ظالمانه امریکا به بن بست رسیده و این مهم بر اثر مقاومت جانانه ملت ایران به دست آمده است.

وی ادامه داد: از ابتدا این نکته عنوان شده که شرط مذاکره با امریکا فقط لغو فوری و بدون قید و شرط تمام تحریم ها و جبران خسارت های حاصل از آنها علیه ملت ایران است.

امام جمعه نورآباد یادآور شد: باید تولیدات داخلی ما که هم اینک در داخل و نیز سایر کشورهای جهان از اعتبار خاصی برخوردار است را افزایش داده و کیفیت محصولات را ارتقا دهیم ضمن آنکه مردم نیز برای حمایت از تولید داخل باید انتخاب اول شان، تولیدات داخلی باشد تا شاهد حمایت و جهش تولید باشیم.

وی همچنین از مردم خواست برای پیشگیری از کرونا در رعایت نکات بهداشتی بیش از گذشته اقدام لازم را انجام دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها