امام جمعه مراغه: اداره مملکت در شرایط موجود هنر است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: با تمامی فشارها وتحریم ها کارهای بسیار خوبی در کشور انجام شده و اداره مملکت در شرایط موجود هنر است.

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه اظهار داشت: برخی سعی در منفی بافی علیه دولت و دستاوردهای انقلاب اسلامی دارند که این موضوع عین همراهی با دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی گفت: متاسفانه برخی مواقع صدا و سیما فقط تعطیلی واحدهای تولیدی و کارخانه ها را به تصویر می کشد و نسبت به اطلاع رسانی واحدهای تولیدی فعال کم لطفی می کند.

وی با انتقاد از تهمت، دروغ، بدگویی و بدزبانی و بی ادبی نسبت به مسوولان کشور اظهار داشت: باید مراقب صحبت ها خود باشیم و اخلاق را سرلوحه رفتار و کردار خود قرار دهیم.

وی به مشکلات کشور به ویژه صادرات نفت اشاره کرد و گفت: با تمامی این مشکلات کشورمان به فرموده مقام معظم رهبری رو به رشد است و باید تمام جوانب و مشکلات را با نقاط قوت و ضعف را در نظر بگیریم.


استاندار آذربایجان شرقی نیز در جمع نمازگزاران مراغه ای گفت: پیشرفت های کشورمان در طول این مدت به برکت انقلاب اسلامی است و دهه فجر زمان بسیار خوبی برای یادآوری این نعمت ها و پیشرفت هاست.

محمدرضا پورمحمدی اصافه کرد: باید هم داشته ها و موفقیت ها را اطلاع رسانی و هم کمبودها و کاستی ها را در نظر داشته باشیم و رفع کنیم.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از هر موقعیتی برای ضربه زدن به انقلابمان استفاده می کنند و باید مراقب و هوشیار باشیم.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دهه فجر امسال سه هزار و ۶۹۵ طرح عمرانی، خدماتی و اقتصادی در مجموع با چهار هزار و ۶۲۵ میلیارد تومان اعتبار ریالی و ۳۰ میلیون و ۹۷۱ هزار یورو و ۲۰۰ هزار دلار اعتبار ارزی در آذربایجان شرقی در حال افتتاح است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها