پیروزی انقلاب اسلامی پاک ترین و روشن ترین حادثه تاریخی کشور است

رشت- ایرنا- نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه دهه فجر و 22 بهمن از ایام الهی است ، گفت : پیروزی انقلاب اسلامی پاک ترین و روشن ترین حادثه تاریخ کشور است

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته آئین سیاسی ، عبادی نماز جمعه رشت در جمع نمازگزاران در مصلی این شهر افزود : وظیفه مردم کشور است تا این انقلاب پاک را به دستان توانای نسل جدید بسپارند.

با بیان اینکه ملت ایران در دوران طاغوت در حقارت و ذلت به سر می برد، خاطرنشان کرد: شاه پدر و شاه پسر عروسک های خیمه شب بازی انگلیسی ها بودند و انقلاب اسلامی برای ملت ایران عزت به ارمغان آورد.
وی در بخش دیگری از سخنانش در موضوع برجام به سخنان ناپخته رئیس جمهوری فرانسه مبنی بر حضور عربستان در نشست های احتمالی برجام اشاره کرد و گفت: گویا رئیس جمهوری جدید آمریکا علاقه ای به پدر و پسر عربستان ندارد و اینک سران این کشور درمانده شده وبه فرانسه دل سپرده اند؛ هرچند ما به هیچ نشست برجامی اعتقاد نداریم.

با بیان اینکه وضعیت این استان گاه از استان های دور افتاده نیز محروم تر مانده ، گفت: بخشی از نابسامانی های استان ناشی از زد و بند های سیاسی است.

امام جمعه رشت در بخشی دیگری از خطبه های امروز نابسامانی های گیلان را متوجه پایتخت نشینان دانست و افزود: امیدواریم سفر رئیس قوه قضائیه منشا برکات شود. 

وی ادامه داد: اینقدر نابسامانی های گیلان دشوار است که برخی از آنها را نمی شود جمع کرد و این گرفتاری ها نتیجه دو کار ناپسند در طول 40 سال گذشته از جمله بی توجهی های سیاستمداران پایتخت نشین و برخی زد و بند های سیاسی و فامیل محوری درون استان بوده است. 

وی با بیان اینکه در مسائل بیمارستانی آخرین رتبه را داریم ،گفت: چرا مردم از مسئولان مطالبه نمی کنند.

وی با اشاره به مشکلاتی چون کمبود برق و وضعیت نابسامان دو رودخانه رشت اظهار داشت: نمی خواهم سیاهنمایی کنم اما به مردم گیلان ظلم شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها