گام بلند شهرداری گنبد برای رسیدن به پلی‌آف لیگ برتر والیبال

تهران - ایرنا - تیم والیبال شهرداری گنبد با پیروزی مقابل هورسان رامسر، گام بلندی برای رسیدن به سهمیه حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر کسب کرد.

به گزارش ایرنا، هفته بیست وهفتم لیگ برتر والیبال ایران امروز (جمعه) با ۶ بازی به میزبانی تهران برگزار می‌شود. در مسابقات صبح امروز تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد حریفان خود را شکست دادند.

در سالن فدراسیون، شهرداری گنبد با نتیجه سه بر یک هورسان رامسر را شکست داد. شاگردان عظیم جزیده در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۴ به برتری رسیدند و ست سوم را با امتیاز ۲۷ بر ۲۵ واگذار کردند.

اهمیت این پیروزی برای گنبدی‌ها این بود که هورسان رقیب مستقیم و جدی شهرداری در راه رسیدن به پلی‌آف محسوب می‌شود. پس از این بازی شهرداری گنبد با ۱۰ برد و ۳۲ امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و هورسان با ۹ برد و ۲۷ امتیاز نهم است.

در مسابقه همزمان، شهداب یزد سه بر ۲ هراز آمل را از پیش رو برداشت.

هراز در ست‌های اول و سوم با امتیازات مشابه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد و شهداب در ست‌های دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۴ به برتری دست یافت. در نهایت هم ست پنجم این بازی طولانی با امتیاز ۲۰ بر ۱۸ به سود شهداب به پایان رسید.

جریان این مسابقه بارها به دلیل اعتراضات بازیکنان و مربیان ۲ تیم قطع شد. حتی در ست اول، کیوان عابدزاده داور مسابقه، بهروز عطایی و محمد عمده‌غیاثی سرمربیان ۲ تیم را تا پایان ست اخراج کرد.

پس از پایان این بازی، جای هراز و شهداب در جدول رده‌بندی تغییر کرد. شهداب با ۱۸ برد و ۵۰ امتیاز به رتبه چهارم صعود کرد و هراز با ۱۷ برد و ۴۹ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.

برنامه و نتایج هفته بیست و هفتم لیگ برتر والیبال

شهرداری گنبد ۳ - هورسان رامسر ۱

لبنیات هراز آمل ۲ - شهداب یزد ۳

ساعت ۱۴، سالن فدراسیون، راه‌یاب ملل کردستان - سایپا تهران

ساعت ۱۴، خانه والیبال، سپاهان اصفهان - شهرداری قزوین

ساعت ۱۷، سالن فدراسیون، شهرداری ورامین - شهرداری ارومیه

ساعت ۱۷، خانه والیبال، فولاد سیرجان - آذرباتری ارومیه

پیکان و خاتم اردکان در این هفته استراحت می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار ورزش