اقتدار دستاورد ارزشمند  انقلاب اسلامی برای ایران است

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: اقتدارو عزتمندی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی برای ایران است و روز به روز جایگاه جمهوری اسلامی در جهان برجسته‌تر می‌شود.

حجت الاسلام سید «علی حسینی پور» در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه خمین، افزود: انقلاب اسلامی در حیات چهل و یک ساله‌اش همواره پیام ازادگی و سربلندی داشته و دشمنان از اقتدار آن وحشت دارند.
وی از برگزاری برنامه‌های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز میلاد حضرت فاطمه(س) و امام خمینی(ره) با رعایت کامل موازین بهداشتی در زادگاه امام راحل تقدیر کرد.
امام جمعه خمین با اشاره به روز نوزدهم بهمن ماه و واقعه بیعت همافران با امام خمینی (ره)، گفت: اقتدار نیروهای امنیتی و نظامی ایران نسبت به کشورهایی که داعیه پیشرفت دارند، بیشتر است.
خطیب جمعه خمین گفت: استکبار جهانی با بنیه قوی نظامی همواره تفکر زیاده خواه داشته و از سلاح‌های نظامی در راستای کسب منفعت برای کشتار مردم بیگناه و مظلوم استفاده می‌کنند.
حجت الاسلام حسینی پور افزود: اگرچه آمریکا تحریم‌های ظالمانه برای ایران وضع کرده اما ملت انقلابی و بصیر و تمام مسئولان کشور پای کار هستند و بر آرمان‌های امام راحل و شهدا پافشاری دارند و اجازه سواستفاده به دشمنان نمی‌دهند.
امام جمعه خمین با اشاره به دستگیری قاتلان شهید مدافع امنیت، شهید «مرتضی براتی» گفت: این جنایتکاران به دنبال برهم زدن امنیت هستند.

نماز عبادی و سیاسی جمعه در ۳۳ نقطه از استان مرکزی برگزار می‌شود.

خمین زادگاه امام راحل است که در نوار جنوبی استان مرکزی واقع شده است.
  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها