فرماندار پردیس: حضور پرشور مردم در انتخابات نشانه اقتدار نظام است

تهران –ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس گفت: رای مردم حق آنها برای تعیین سرنوشت خودشان است و حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ نمایانگر اقتدار نظام جهوری اسلامی است.

به گزارش ایرنا، عبدالعظیم رضایی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران، اظهار داشت: بیست و هشتم خردادماه سال ۱۴۰۰ بار دیگر شاهد حضور پر شور مردم برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خواهیم بود.

وی ادامه داد: مردم برای پی گیری مطالبات قانونی خود آگاهانه و به دور از طرفدار قومی و قبیله ای در انتخابات حضور پر شور داشته باشند.

فرماندار شهرستان پردیس گفت: تبلور جمهوریت در برگزاری انتخابات سالم است و امروز مردم ما با برگزاری انتخابات بر سرنوشت خود حاکم هستند.

رضایی گفت: انتخابات در ایران اسلامی ما با سلامت برگزار می شود و در طی ۴۰ سال گذشته هر رایی که به صندوق ریخته شده ، همان رای قرائت و اعلام شده است که نشان از برگزاری انتخابات سالم دارد.

وی با اشاره به آزادی بیان مردم ، اظهار داشت: امروز در فضای مجازی محدودیتی برای بیان مسائل نداریم و مردم آزادانه صحبت می کنند و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی امروز متبلور شده است.

فرماندار شهرستان پردیس گفت: انقلاب متعلق به مردم است و آنها پشتوانه نظام هستند و امروز هم نیازمند حضور آگاهانه مردم در تمامی عرصه ها به ویژه انتخابات هستیم تا با وحدت و همدلی زیر پرچم مقتدر جمهوری اسلامی باشیم.

وی ادامه داد: ایران اسلامی ما کشوری مستقل و مثال زدنی در دنیا است و تمام  تصمیمات توسط مسئولان داخل کشور گرفته می شود و مسئولیت تمام ناپختگی ها هم بر عهده آنها است و جای تاسف دارد که برخی از مسئولان با سهل انگاری به مشکلات مردم توجه ندارند.

فرماندار شهرستان پردیس گفت: دشمنان با تحریم های حداکثر سعی کردند تا با ایجاد نارضایتی، مردم را از نظام روی گردان کنند، اما صبوری مردم ما نقشه های آنها را نقش بر آب کرد و تحریم ها ی حداکثری آنها را به نتیجه دلخواه نرساند.

رضایی گفت: امروز همه ما موظف به خدمت رسانی به مردم هستیم و نباید وقفه ای در خدمت رسانی داشته باشیم تا امانت سنگین مسئولیت را به سر منزل مقصود برسانیم.

وی با اشاره به ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و دستور العمل های بهداشتی، اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن به شکل کاروان خودرویی در شهرهای بومهن و پردیس برگزار می شود.

فرماندار شهرستان پردیس با قدردانی از تلاش مدافعان سلامت، اظهار داشت: با تلاش مدافعان سلامت وضعیت شهرستان پردیس از سوی ستاد مقابله با کرونا آبی (کم خطر) اعلام شده است و با رعایت فاصله اجتماعی این وضعیت را حفظ می کنیم و یا به سمت سفید شدن بهبود می بخشیم.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =