امام جمعه میامی : جلوگیری از بداخلاقی در فضای مجازی ضرورت دارد

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت : بدگویی و بداخلاقی به بهانه انتقاد در محیط های رسانه ای و فضای مجازی ،رفتاری غلط است که باید از آن جلوگیری شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجدجامع این شهر، افزود : نباید در بستر فضای رسانه‌ای ، انتقادها ادب اسلامی جامعه را مخدوش کند.

وی گفت: بد گفتن به معنای نقد کردن نیست و این موضوع را رهبر معظم انقلاب نیز در جلسه اخیر با مداحان اهل بیت(ع) تذکر داده‌اند.

صفایی پور با اشاره به اینکه برای رفع تحریم‌ها نباید به دشمن خوش بین بود، اظهارداشت: باید مسئولان کشور، جهت خنثی‌سازی تحریم‌ها با تکیه بر ظرفیت‌ها و توان داخلی برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

امام جمعه میامی ادامه داد : ایران همواره به تعهدات خود در برجام عمل کرده، اما دولت آمریکا به بدعهدی خود ادامه می‌دهد.

وی با بیان این که تامین معیشت و رفاه حال مردم باید در اولویت قرار گیرد، تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت جوان حزب‌اللهی و با اتکا به ظرفیت های داخلی کشور، مسیر رفع مشکلات کشور هموار خواهد شد.

صفایی پور ضمن تبریک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ، افزود: دستاوردها و پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی باید برای مردم به خصوص جوانان و نوجوانان بازگو و تبیین شوند.

امام جمعه میامی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید حفظ شود که این امر با شعار محقق نمی شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن همواره در تلاش برای اعمال تحریم‌هاست، خاطر نشان کرد : چالش‌ها و مشکلات معیشتی مردم با وحدت ، همدلی و اقدام جدی مسئولان برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام به دنبال این هستند که انقلاب و دهه فجر فراموش شود، اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران با پیروی از ولایت فقیه و انسجام ملی همچنان پابرجا و ماندگار است.

امام جمعه میامی با اشاره به اینکه مسئولان برای تکمیل طرح های نیمه تمام تلاش کنند، تاکید کرد : سالها است که برای تکمیل و راه‌اندازی برخی طرح ها در سطح شهرستان اقدامی نشده که قابل قبول نیست ونیازمند عزم جدی مسئولان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =