صیانت از جایگاه مهم سازمان بسیج مداحان ضروری است

کرج – ایرنا – فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: سازمان بسیج مداحان از جایگاه مهم و والایی برخوردار است و با توجه به اینکه دشمنان مجموعه ها و افراد باارزش را نشانه می گیرند، باید از این مجموعه حفاظت شود تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید یوسف مولایی روز جمعه در نشست با روسای سازمان بسیج مداحان کشور و استان البرز، رییس خانه مداحان کشور و جمعی از مداحان شاخص البرزی، افزود: برای مانایی و پایداری انقلاب اسلامی در حوزه مداحی و مسائل دینی و انقلابی نباید از هیچ تلاشی فروگذار کرد.

وی با تأکید بر اینکه باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا ایستایی، مانایی و پایداری انقلاب اسلامی را حفظ کنیم، ادامه داد: بخش عمده ای از این موضوع مربوط به مداحان بوده و تلاش آن ها در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی اضافه کرد: استان البرز به لحاظ جمعیت بالا و تنوع اقوام در زمره موارد خاص قرار دارد که از این رو، چندین سال است که به دنبال نمادهای ارزشی قابل اتکای همگانی هستیم.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اضافه کرد: اقشار مختلف بسیج از جمله بسیج سازندگی، مداحان و جامعه پزشکی می توانند در نقش نخ تسبیح اقوام مختلف ساکن در این استان را مانند دانه های تسبیح گرد هم آورند که این امر تا حدودی با تلاش فراوان میسر شده است.

وی با اشاره به نقش مهم مداحان در بیانیه گام دوم انقلاب و فعالیت آن ها به عنوان رسانه سنتی و نوین، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت مداحی توصیه کرد که مداحان این استان سازماندهی شوند و ظرفیت های تمامی آن ها چه بسیجی و چه غیربسیجی مورد استفاده قرار گیرد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز مداحان را قشر تریبون به دست جامعه برشمرد و ادامه داد: مداح با سخنان خود می تواند در جامعه بسیار تاثیرگذار باشد و با بیان یک مطلب به جامعه امید تزریق کند و یا با بیان مطلب و موضوعی موجب ناامیدی افراد جامعه شود.

مولایی اظهار داشت: سازمان بسیج مداحان از جایگاه مهم و والایی برخوردار است و با توجه به اینکه دشمنان مجموعه ها و افراد باارزش را نشانه می گیرند، باید از این مجموعه حفاظت شود تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد که در این راستا نیاز به فکر جدید و وفاق و همدلی احساس می شود.

در استان البرز بیش از ۲ هزار مداح فعال هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =