۱۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 84211937
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۷ پروژه  دهه فجر شهرستان گلپایگان افتتاح شد

اصفهان- ایرنا- ۴۷ پروژه شهرستان گلپایگان در ششمین روز گرامیداشت دهه مبارک فجر با صرف بالغ بر ۳۴ میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، حسین یارمحمدیان فرماندار گلپایگان روز جمعه در حاشیه بهره برداری اداره گاز شهر گوگد این شهرستان افزود: از مجموعه ۳۴ میلیارد ریال پروژه‌های افتتاح شده این شهرستان  ۱۷ میلیارد ریال بخش خصوصی و بقیه از منابع ملی و استانی هزینه شده است.

وی تصریح کرد:  به همت دولت تدبیر و امید آبرسانی و گازرسانی به روستاهای گلپایگان صورت گرفته است.

۱۱۱ شهر اصفهان از مزایای گاز بهره مند هستند

مدیرعامل شرکت گاز اصفهان در این آیین اظهار داشت: ۱۱۱ شهر استان اصفهان از نعمت گاز برخوردار هستند به غیر از بخش شرقی که در زمان حاضر از گاز cng استفاده می‌کنند.

سید مصطفی علوی بیان کرد: ۹۹.۵ درصد روستاها و صد در صد شهرهای استان اصفهان از نعمت گاز برخوردارند.

مدیرعامل شرکت گاز اصفهان تصریح کرد: سالانه در شهرستان گلپایگان ۱۷۰ میلیون مترمکعب گاز در بخش‌های خانگی، صنعتی و تجاری مصرف می‌شود که معادل ۱۷ میلیون کپسول گاز ۱۱ کیلویی است.

وی با بیان اینکه در بخش خانگی شهرستان گلپایگان ۴۵ میلیون مترمکعب و در بخش صنعت ۲۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف شد، اظهار داشت: متاسفانه مصرف گاز در بخش خانگی ۲.۵ برابر صنعت است که باید صرفه جویی در مصرف خانگی سرلوحه قرار گیرد.

به گفته علوی  تمامی روستاهای شهرستان گلپایگان از نعمت گاز برخوردارند.

عباس رضایی استاندار اصفهان امروز در بدو ورود به شهرستان گلپایگان با حضور بر مزار شهدای گمنام این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

شهرستان گلپایگان در ۱۸۰ کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها