۷۸ پروژه در راسک سیستان و بلوچستان افتتاح شد

چابهار- ایرنا- ۷۸ پروژه گرامیداشت ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با اعتباری افزون‌بر هشت میلیارد تومان در بخش پارود شهرستان راسک با حضور فرماندار، مسوولان محلی و قشرهای مختلف مردم افتتاح شد.

فرماندار راسک روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افتتاح پروژه ساخت یک کیلومتر توسعه شبکه برق و یک دستگاه ترانس نصب شده در روستای بیدلد با اعتبار ۹۵٠ میلیون تومان، افتتاح پروژه پیاده روسازی بلوار امام خمینی(ره) شهر پارود با مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۲۴۴میلیون تومان، افتتاح پارک محله بلوچستان در شهر پارودبا مساحت ۱۵۵ متر مربع با اعتبار ۵٠میلیون تومان و افتتاح پارک کودک به مساحت یکهزار و۵۰۰ مترمربع با نورپردازی، کف سازی و تجهیز با اعتبار ۱۵٠ میلیون تومان را از مهمترین ویژه برنامه‌های گرامیداشت ششمین روز از ایام الله دهه فجر در سرباز عنوان کرد.

سلیم کدخدا افزود: افتتاح ۴۰ مسکن مددجویی با زیربنای هرکدام ۵۲ متر مربع با اعتبار افزون‌بر ۵٠ میلیون تومان، افتتاح مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی در مرکز بخش پارود جهت انجام امور اداری، اجرایی، فنی و مشاوره ایی، افتتاح خانه ورزش روستایی در نظرآباد با اعتبار ۱۵ میلیون تومان به نمایندگی از پروژه‌های اداره ورزش و جوانان و دهیاری‌ها دربخش پارود از دیگر پروژه‌های امروز شهرستان سرباز بود.

وی بیان کرد: همچنین امروز شاهد کلنگ زنی یک واحدمسکن مددجویی با زیربنای۵۲ متر مربع با اعتبار ۵٠ میلیون تومان در شهر پارود به نمایندگی از ۱۵واحد مسکن مددجویی در بخش پارود و کلنگ زنی پروژه روکش آسفالت در شهر پارود با هشت هزار مترمربع با تخصیص ۶٠٠میلیون تومان اعتبار بودیم.

به گزارش ایرنا در شهرستان راسک به مناسبت دهه فجر ۲۶۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان در حال افتتاح و بهره برداری است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =