مسابقات تور ملی والیبال ساحلی در پارسیان و بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر- ایرنا- رئیس کمیته ساحلی فدراسیون والیبال گفت: ۲ رویداد تور ملی والیبال ساحلی اسفند ماه سال جاری در پارسیان از توابع استان هرمزگان و بوشهر برگزار می‌شود.

توفیق کابلی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: باتوجه به ظرفیت خوب استان بوشهر امیدواریم مسئولان این استان شرایطی فراهم کنند تا مسابقات ویژه ۱۸ اسفند ماه به عنوان روز بزرگداشت بوشهر نیز به میزبانی این شهر برگزار شود.

وی بیان کرد: امسال پس از دومین دوره مسابقات تور ملی والیبال ساحلی در بندر ترکمن میزبانی رقابت‌ها به بوشهر واگذار شد که با اظهار نظر تمامی تیم‌های شرکت کننده مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شده ‌است.

رئیس کمیته ساحلی فدراسیون والیبال گفت: در مسابقات تور ملی بوشهر که از روز سه شنبه آغاز شد ۲۲ تیم از هشت استان کشور حضور داشتند که در نهایت روز گذشته با قهرمانی بندر ترکمن پایان یافت.

وی بیان کرد: با پایان این دوره از رقابت‌ها سومین دوره مسابقات تور ملی والیبال ساحلی به میزبانی بندر گناوه برگزار می‌ شود که امید است این رقابت‌ها با شمار تیم‌های بیشتری همراه باشد.

کابلی اظهارداشت: با توجه به اهمیت مسابقات والیبال ساحلی تور ملی انتظار است این رقابت‌ها ملاکی برای انتخاب بازیکنان تیم ملی باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =