قرارگاه جهادی خدمات پزشکی در زندان تبریز تشکیل شد

تبریز - ایرنا - مدیر زندان مرکزی تبریز با اشاره به تشکیل قرارگاه گروه های جهادی خدمات پزشکی در این زندان در دهه فجر، گفت: در حال حاضر ۵۵ زندانی که بیماری قلب و گوارش و عروق دارند از سوی پزشکان خیر فوق تخصص تحت مداوا هستند.

حمید عباس زاده پنجشنبه شب در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر، اظهار کرد: ۱۵ پزشک جهادی گروه شهید عزیززاده دانشگاه علوم پزشکی تبریز با استقرار در بهداری زندان تبریز تمام زندانیان را معاینه و از نظر سلامت یا بیماری غربالگری می کنند.

وی همچنین در خصوص سایر اقدامات زندان تبریز در خصوص تامین سلامت زندانیان، افزود:برای ۸۲ نفر از مددجویان نیزاز سوی گروه جهادی و خیران دندان مصنوعی تهیه شد.

وی استفاده از گروه های جهادی و سایر نهادهای حمایتی، اصلاحی، تربیتی و رفاهی را از اولویت های سازمان زندان های کشور عنوان کرد و گفت: باید با هم افزائی و همدلی زمینه جذب و بهره گیری از ظرفیت گروه های جهادی و سازمان های حمایتی و نیز خیران را برای بهبود شرایط زندان و زندانیان فراهم کنیم. 
حجت الاسلام محرمی رئیس اداره فرهنگی تربیتی زندان نیز در این مراسم به ثمرنشستن انقلاب و استقرار نظام اسلامی را از مصادیق وعده نصرت الهی و توکل به قدرت لایزال خداوندی دانست و گفت: رهبری الهی، اتحاد و همبستگی، ولایتمداری و تبعیت، ایثار و جانفشانی انسان های دین باور را از عوامل مهم شکست استکبار جهانی است که بشرط عمل و توجه می تواند در بعد شخصی و اجتماعی برای همگان راهگشا و موثر باشد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها