۱۰ هزار لیتر روغن موتور در بندر امام آماده توزیع است

اهواز - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اعلام اینکه ۱۰ هزار لیتر روغن موتور در بندر امام خمینی آماده توزیع است گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان آماده توزیع این مقدار روغن موتور بین رانندگان است.

فواد غزیعلی جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با هدف افزایش رضایتمندی رانندگان، حواله توزیع روغن‌ موتور با نرخ مصوب کارخانه در پایانه بار بندر امام خمینی (ره) بین رانندگان کامیون توزیع می شود.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون پنج هزار لیتر روغن موتور با نرخ دولتی بین رانندگان کامیون در بندر امام خمینی (ره) توزیع شده است افزود : برای هر کامیون ۴۰ لیتر روغن موتور در ماه اختصاص یافته است و رانندگان می توانند برای دریافت حواله روغن موتور به ساختمان مدیریت پایانه بار این بندر مراجعه کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان یادآور شد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در حال پیگیری و اخذ سهمیه توزیع روغن موتور بین رانندگان در شهرک حمل و نقل کالای اهواز است.

مجتمع بندری امام خمینی (ره) یکی از بنادر مهم کشور است که در جنوب استان خوزستان واقع است. این بندر با ۳۸ اسکله فعال به طول هفت کیلومتر بزرگترین بندر فعال ایران است.

بندرامام خمینی (ره) اکنون از مهم ترین قطب‌های حمل و نقل منطقه ای به ایفای نقش می پردازد؛ این بندر در سال ۱۳۹۰ پس از تغییر رژیم حقوقی خود از یک بندر عادی به منطقه ویژه اقتصادی و الحاق زمین‌های مجاور، هم اکنون با ۱۱ هزار هکتار مساحت، بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی کشور محسوب می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها