تولیدات صدا و سیمای مهاباد برای مخاطبان از جذابیت خاصی برخوردارست

مهاباد- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: برنامه های متنوع صدا و سیمای مرکز مهاباد برای مردم از جذابیت زیادی برخوردار بوده و نقش مهمی در جذب مخاطبان دارد.

محمدمهدی شهریاری شامگاه پنجشنبه در حاشیه بازدید از صدا و سیمای مرکز مهاباد و افتتاح پنج طرح فنی در این مرکز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین کارکردهای شبکه‌های محلی، شناسایی و بازتاب ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و گردشگری است که صدا و سیمای مهاباد توانسته با عملکرد موفق خود به یکی از پربیننده ترین شبکه های محلی تبدیل شود.

وی با تاکید بر توجه به ذائقه مخاطبان در تهیه و تولید برنامه های صدا و سیما افزود: مرکز مهاباد خوشبختانه در کنار استفاده از تجهیزات و امکانات مناسب از نیروی انسانی مجربی نیز برخوردارست که می تواند بخوبی نیاز مخاطبان را جوابگو باشد.

استاندار آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در شرایطی که رسانه‌های مختلف خارجی و فضای مجازی به شدت در حال رقابت برای تسخیر فضای رسانه ای کشور هستند رسانه های داخلی به ویژه صدا و سیما باید با گسترش فعالیت خود جبهه مقاومی در برابر این رسانه‌ها ایجاد کند.

محمدمهدی شهریاری در جریان بازدید خود از صدا و سیمای مرکز مهاباد پنج طرح فنی را به مناسبت دهه مبارک فجر با هزینه ای بالغ بر ۱۸۵ میلیارد ریال در این مرکز افتتاح کرد.

استودیو HD ، نصب فرستنده ۴ - ۳ TS ایستگاه کانی شیخان، تجهیز و بازسازی سیستم نور استودیو بخش سیما، راه اندازی چیلرهای آب خنک ۹۰ تنی و تجهیز و تکمیل استودیو صبحگاهی از جمله این طرح ها است.

در حاشیه بهره برداری از این طرح ها از سه فیلم مستند شهدای شاخص مهاباد نیز توسط استاندار آذربایجان غربی نیز رونمایی شد؛ در این سه مستند به دوران زندگی و مجاهدت و رشادت های سه نفر از شهدای این شهرستان پرداخته شده است.

 ۴۹ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که برای تکمیل و تجهیز آنها در مجموع ۲ هزار و ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

در سفر یکروزه استاندار آذربایجان غربی به شهرستان مهاباد، بهره برداری از گازرسانی به ۱۰ روستای مهاباد و آبرسانی به ۶ هزار خانوار روستایی، شهرک صنفی و یک مدرسه ۹ کلاسه خیرساز در این شهرستان افتتاح و عملیات یک باب گلخانه هیدروپونیک مجتمع پتروشیمی مهاباد در زمینی به مساحت ۹۲ هزار مترمربع کلنگ زنی شد.

 مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت دارای اداره کل صدا و سیما، دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی، ۱۲ پایگاه و سایت خبری و ۶ نشریه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها