۲ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی خدماتی در آذربایجان شرقی افتتاح شد

تبریز - ایرنا - همزمان با پنجمین روز دهه فجر ۲ هزار و ۱۶۶ میلیارد ریال طرح عمرانی خدماتی در آذربایجان شرقی بهره برداری شد.

طرح های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهری و روستایی با هزینه یکهزار و ۷۴۸ میلیارد ریال نخستین برنامه افتتاح پنجمین روز دهه فجر در آذربایجان شرقی بود.

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر سه ایستگاه شتاب نگار و سامانه هشدار سریع زلزله با هزینه ۶۰ میلیارد ریال در مراغه افتتاح شد .

هفت طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای شهرستان عجب شیر با ۵۲ میلیارد ریال هزینه به بهره‌برداری رسید.

در پنجمین روز از این دهه ۳۲ طرح عمرانی در بخش کاغذکنان میانه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

امروز همچنین پروژه های عمرانی، برق رسانی و تولیدی با اعتبار ۱۰۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در مرند افتتاح شد.

طرح آبرسانی به ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در جاده اهر-مشگین‌شهر به طول ۳۵۰۰ متر لوله‌گذاری و با هزینه ۱۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

همچنین بهره برداری از سالن چندمنظوره ورزشی و بحران سپاه ناحیه اهر با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال آغاز شد.

یک باب مدرسه ۱۲ کلاسه در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با زیر بنای ۴۹۱ متر مربع در روستای زوارق شهرستان بناب با هزینه ۳۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

در اسکو ساختمان اداره بیمه سلامت به مساحت ۴۵۰ متر مربع و زیر بنا۳۸۰ متر مربع با هزینه کرد ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در بخش یامچی یک مجموعه فرهنگی و تفریحی به مساحت هزار مترمربع در روستای مرکید با سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح شد.

در شهرستان ملکان هم از کانال سنگی جمع آوری آبهای سطحی و خانه کوچک معلولین ذهنی خفیف با هزینه بیش از ۱۵ میلیارد ریال بهره برداری شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها