۵ طرح عمرانی و فرهنگی در شهرستان خنداب به بهره برداری رسید

اراک - ایرنا - پنج طرح عمرانی و فرهنگی همزمان با دهه فجر با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در شهرستان خنداب به بهره‌برداری رسید.

 " بهروز اکرمی" عصر پنجشنبه در خصوص این طرح‌ها افزود: کتابخانه روستای آقداش شهرستان خنداب بهره‌برداری شد که مقرر است نهاد کتابخانه‌های عمومی ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز این نهاد فرهنگی تخصیص دهد.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی یک کتابخانه دیگر در روستای آقداش آغاز شد که یک خیر در فاز نخست یک میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این‌مکان فرهنگی اختصاص داد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: بهره برداری از دیوار ساحلی روستای طورگیر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال به طول ۳۰۰ متر صورت گرفت.

اکرمی گفت: عملیات بهسازی معابر روستای آقداش با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال به متراژ یک هزار متر شامل جدول گذاری، دیوار ساحلی و بهسازی معابر به بهره‌برداری رسید.

به گفته اکرمی، بهره‌برداری از سنگ فرش روستای شرشره شهرستان خنداب به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به متراژ ۹۰۰ متر مربع از دیگر طرح های بهره برداری شهرستان خنداب بود.

بهره برداری از یک واحد مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی( ره) ، دیدار با خانواده شهید والامقام احمد احمدی در روستای طورگیر و شهید حمید متقی زاده ، بازدید از قنات قدیمی روستای خانقاه شهرستان از دیگر برنامه های معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی به شهرستان خنداب بود.

شهرستان خنداب از توابع استان مرکزی است و در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها