رییس عقیدتی سیاسی ناجا: انقلاب اسلامی مردم ایران را احیا کرد

تهران- ایرنا- رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: دوران ستم‌شاهی، تمامی ارکان کشور علیه اسلام بودند ولی انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل، اسلام ناب محمدی را احیا کرد.

حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر که در محل مصلای صاحب‌الزمان(عج) ورامین برپا شد اظهار داشت: در دوران ستم شاهی همه دستگاه‌ها و کشورهای استکباری به جنگ اسلام آمده بودند و در اصل، اسلام از زندگی مردم حذف شده بود ولی مردم ایران با انقلاب خود اسلام را احیا کردند.
وی اظهار داشت: امام راحل با انقلاب اسلامی خود نظام پادشاهی را ریشه کن کرد و با برپایی حکومت اسلامی، ارزش‌های مبتنی بر آموزه‌های دینی را در جامعه حاکم کرد از این روست که به فرموده رهبر معظم انقلاب انقلاب ما در جهان با نام امام شناخته شده است.
وی گفت: هر چند که در زمان پهلوی، بسیاری از افراد امیدی به نابودی رژیم شاهنشاهی خبیث نداشتند ولی این امام بود که با ایستادگی و امیدواری و به پشتوانه مردم این معجزه را محقق کرد و شاه را از کشور بیرون کرد.
ادیانی مردمی بودن را از جمله شاخصه‌های برجسته انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: نهضت امام هیچ گاه از حضور مردم تهی نگشت که نمونه بارز آن را می‌توان در جریان قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ مردم ورامین و قم مشاهده کرد.
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی  تشکیل حکومت اسلامی پس از پیروزی انقلاب به عنوان بزرگترین کار مردم و امام یاد کرد.

وی بیان کرد: حکومت ما بر اساس آموزه های دینی که در راس آن فقیه و مرجع عادل حضور دارد، شکل گرفت، امری که فقط در زمان علی (ع) و در تاریخ اسلام یاد شده است.
ریاست عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور با تأکید بر لزوم حفظ دستاوردهای نظام اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب حفظ نظام اسلامی را بزرگترین معروفات می‌دانند چرا که امروز شرق و غرب عالم دست به دست هم داده‌اند تا این نظام الهی را ساقط کنند و تحریم‌های سخت دشمن علیه ایران به دلیل مخالفت و دشمنی آنان با اسلام است.
وی بیان داشت: امام راحل هیچ گاه به کاخ نشینی تمایل نداشت، امتیازی برای عزیزان خود در نظر نگرفت و با این مدل از حاکمیت، بسیاری از آزادیخواهان جهان را مجذوب خود و انقلاب اسلامی ملت ایران کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها