۱۶ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۹
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 84211618
۰ نفر

برچسب‌ها

حماس: تخریب منازل فلسطینیان پاکسازی قومی است

تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت: تخریب منازل فلسطینی ها در منطقه «حمصه الفوقا» در شمال دره اردن واقع در کرانه باختری ادامه سیاست پاکسازی قومی ازسوی رژیم صهیونیستی به شمار می رود که از ده ها سال پیش علیه ملت فلسطین آغاز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حماس، حازم قاسم روز پنجشنبه افزود: جنایت تخریب خانه ها در حمصه الفوقا ادامه تروریسم سازمان یافته ای است که رژیم صهیونیستی به صورت روزمره علیه مردم ما در همه جا اعمال می کند.

وی گفت: تشدید سیاست این رژیم برای کوچاندن اجباری ساکنان کرانه باختری و تلاش گسترده این رژیم برای الحاق اراضی فلسطینی به خاک خود، سبک شمردن قوانین و مقررات بین المللی از سوی رژیم صهیونیستی را نشان می دهد.

سخنگوی حماس تاکید کرد که وحشیگری صهیونیست ها در انهدام خانه های فلسطینیان و کوچ اجباری ساکنان آنها، تنها با افزایش مقاومت فراگیر و یکپارچه می توان، متوقف کرد.

نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست تخریب روستاهای فلسطینی و مصادره اراضی آن‌ها روستای حمصه را در منطقه الاغوار در کرانه باختری رود اردن تخریب کردند.

روز دوشنبه، نظامیان صهیونیست حدود ۴۰ منزل مسکونی شهروندان فلسطینی و یک انبار مسقف برای نگهداری چارپایان در منطقه «حمصه الفوقا» واقع در شمال دره اردن را تخریب کردند.

حمصه الفوقا یکی از ۳۸ روستای شمال کرانه باختری است که در منطقه تحت آموزش نظامی رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار جهان